Praha, Za Císařským mlýnem 2013 - Stromovka, 1. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013

Liga: Český pohár Velkopopovického Kozla
Stránky pořadatele:  http://www.obec-kamenec.cz/serial/praha/praha.htm
Kdy: 11. 05. 2013 09:00
Kontakt:   milankucera.fire@seznam.cz
Telefon:  606232074
Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Hlavní město Praha
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Teplice Pěkný Jakub  TP 15,76 16,09 15,76
2.  Zbožnov Lidmila Martin  CR 16,38 16,78 16,38
3.  Holýšov Dopirák David  DO 16,39 16,75 16,39
4.  Jablonec nad Jizerou Mládek Josef  SM 16,45 16,45 -
5.  Hubenov Netrval Milan PS 16,53 16,53 -
6.  Ostrava Maňas Pavel  OV 16,66 16,92 16,66
7.  Široký Důl Paulíček Jakub  SY 16,68 16,68 -
8.  Široký Důl Flídr Jan  SY 16,70 17,09 16,70
9.  Mistřín Vašulka Michal  HO 16,85 16,85 -
10.  Jasenice Těšický Jakub  TR 16,86 16,86 32,87
11.  Plzeň - město Roháč Martin PM 16,94 16,99 16,94
12.  Valašské Meziříčí Kunovský František  VS 16,95 17,18 16,95
13.  Juřinka Šuba Radek  VS 16,99 17,05 16,99
14.  Michálkovice Arvai Jakub  OV 17,02 17,02 -
15.  Veselá Vaculín Petr VS 17,13 17,13 22,74
16.  Juřinka Skalka Tomáš  VS 17,15 18,61 17,15
17.  Vlčnov Vráblík Jan  UH 17,16 17,28 17,16
18.  Michálkovice Arvai Miroslav OV 17,23 17,71 17,23
19.  Dehtín Janda Michal  KT 17,23 17,23 -
19.  Lhenice Vlček Tomáš   TP 17,23 17,23 -
21.  Zlatá Olešnice Havlík Martin  JN 17,26 17,95 17,26
22.  Jihlava Hons Lukáš JI 17,31 17,31 -
23.  Leskovec nad Moravicí Hanulík Radim  BR 17,35 17,88 17,35
24.  Těškovice Vavrečka Vojtěch  OP 17,41 17,50 17,41
25.  Zbožnov Trunec Pavel  CR 17,48 17,89 17,48
26.  Ostrava Vondra Adam  OV 17,49 - 17,49
27.  Veselá Bechný Jaroslav VS 17,52 17,52 -
28.  Zbožnov Lidmila Jaromír  CR 17,54 17,54 -
29.  Žebnice Bulín Michal  PS 17,60 18,85 17,60
30.  Juřinka Burda Jaromír  VS 17,61 17,61 -
31.  Tuř Pospíšil Jakub  JC 17,62 18,33 17,62
32.  Český Těšín Dal Marcel  KA 17,76 17,76 17,87
33.  Žebnice Gross Jakub  PS 17,84 18,33 17,84
34.  Ústí nad Orlicí Flach Lukáš  UO 17,88 17,88 -
35.  Michálkovice Staňkovič Lukáš  OV 17,91 18,71 17,91
36.  Hovězí Koňařík Martin VS 17,99 17,99 18,34
37.  Veselá Rudolf Radek VS 18,02 18,43 18,02
38.  Písková Lhota Jelínek Karel  NB 18,12 18,12 -
38.  Pňovice Vachata Jan  PB 18,12 18,12 -
40.  Mistřín Marada Vojtěch  HO 18,14 18,14 -
41.  Čeperka Tydrych Michal PA 18,23 18,23 -
41.  Dolní Měcholupy Gazda Vítezslav AB 18,23 - 18,23
43.  Karlinky Mencl Pavel  LI 18,25 - 18,25
44.  Vlčnov Kadara Josef  UH 18,26 21,71 18,26
45.  Meziměstí Slovák Pavel  NA 18,29 18,29 -
46.  Zbožnov Divoš Václav  CR 18,33 18,33 -
47.  Zbožnov Vrabec Milan  CR 18,44 18,44 -
48.  Ostrava Mrozowski Libor  OV 18,52 19,47 18,52
49.  Kostomlátky Říha Jaroslav  NB 18,65 18,65 -
50.  Karviná Gryč Martin  KA 18,68 18,68 18,70
51.  Bezděkov pod Třemšínem Studnička David PB 18,72 - 18,72
52.  Choltice Dušek Jakub PA 18,81 18,81 -
53.  Trpín Břenek Martin  SY 18,99 18,99 -
54.  Vilémov Růžička Vojtěch DC 19,00 19,00 -
55.  Krchleby Říha Václav  KH 19,01 19,01 24,50
56.  Karviná Sikora David  KA 19,05 19,05 -
56.  Morašice Juren František SY 19,05 19,05 -
58.  Juřinka Burda Libor  VS 19,06 19,06 28,70
59.  Karlinky Gierlowski Michal  LI 19,16 19,16 -
60.  Zbožnov Pitra Dominik  CR 19,17 19,17 25,30
61.  Zbožnov Ďurišík Michal CR 19,21 19,21 -
62.  Svojanov Kopecký Matěj  SY 19,28 19,31 19,28
63.  Krchleby Tůma Milan KH 19,43 19,43 -
64.  Svojanov Onderka Martin SY 19,63 20,82 19,63
65.  Karolinka Paška Pavel  VS 19,82 - 19,82
66.  Dolní Měcholupy Wolf David AB 19,88 19,88 -
67.  Zličín Kolka Michal  AB 19,95 22,01 19,95
68.  Michálkovice Staňkovič Ondřej  OV 20,01 20,01 -
69.  Nová Ves pod Pleší Kšána Petr  PB 20,16 - 20,16
70.  Zličín Brabenec Ondřej  AB 20,27 20,27 -
71.  Nevřeň Sova Pavel  PS 20,45 20,45 37,08
72.  Desná I Kuchta František  JN 20,51 20,51 20,94
72.  Nová Ves pod Pleší Záhora Lukáš  PB 20,51 - 20,51
74.  Horní Měcholupy Šimek Michal  AB 20,76 20,76 23,59
75.  Letňany Procházka Michal  AB 20,79 20,79 -
76.  Vlčnov Indra Patrik  UH 20,80 20,80 -
77.  Poniklá Jirouš Jakub  SM 20,84 20,84 28,03
78.  Drahenický Málkov Lapka Martin  ST 20,91 20,91 -
79.  Zličín Donát Václav  AB 21,26 23,78 21,26
80.  Křenovy Váchal Libor DO 21,38 24,08 21,38
81.  Kbely Prajer Michal AB 21,55 26,63 21,55
82.  Dubí Dedecius Ondřej  TP 21,57 23,99 21,57
83.  Dolní Měcholupy Vltavský Petr AB 22,20 22,20 22,59
84.  Letňany Vilinger Lukáš  AB 22,52 22,51 25,92
85.  Morašice Škodný Jiří  SY 22,62 22,62 -
86.  Svojanov Zítka Dalibor  SY 22,75 22,75 24,42
87.  Zbožnov Brožek Josef CR 22,83 22,83 -
88.  Velká Chyška Hruška Radek PE 23,11 25,03 23,11
89.  Hubenov Hospr Tomáš  PS 23,22 - 23,22
90.  Velká Chyška Mička Michal PE 23,52 30,29 23,52
91.  Dubí Dedecius Marek  TP 23,74 23,74 26,35
92.  Nová Ves pod Pleší Proňo Pavel PB 24,03 27,65 24,03
93.  Polesí Vaněk Václav ml.  PE 24,16 24,16 27,58
94.  Nevřeň Pechát Václav  PS 24,44 24,44 -
95.  Třebonice Ernýgr Michal  AB 24,69 24,69 -
96.  Horní Slavkov Vašíček Richard  SO 24,75 24,75 25,94
97.  Zbožnov Netolický Tomáš  CR 24,93 24,93 -
98.  Velká Chyška Zamrzla Stanislav PE 25,05 25,72 25,05
99.  Velká Chyška Růžička Jakub PE 25,42 25,42 -
100.  Nová Ves pod Pleší Janský Petr  PB 26,19 - 26,19
101.  Kobylí Šmak Libor BV 31,18 31,18 -
102.  Ostrava Kubala Ondřej  OV NP - -
102.  Kozmice Zlotý David  OP NP - -
102.  Písková Lhota Wolf Ondřej  NB NP - -
102.  Kbely Hryzák Vít  AB NP - -
102.  Široký Důl Paulíček Stanislav  SY NP - -
102.  Plesná Pipek Tomáš CH NP - -
102.  Louky Žáček Tomáš  ZL NP - -
102.  Písková Lhota Malina Petr NB NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poniklá Jiroušová Šárka  SM 17,28 17,48 17,28
2.  Chválenice Hirmerová Lucie PJ 17,78 17,96 17,78
3.  Pravčice Šenkyříková Klára  KM 17,88 18,16 17,88
4.  Těškovice Krayzlová Magdaléna  OP 18,00 18,00 18,02
5.  Ledenice Tomandlová Lenka  CB 18,17 18,17 -
6.  Rychaltice Mifkovičová Petra  FM 18,21 18,21 18,26
7.  Horní Cerekev Bartošková Kamila PE 18,35 18,35 19,17
8.  Štěnovický Borek Marešová Monika  PJ 18,43 18,56 18,43
9.  Chválenice Boukalová Barbora PJ 18,49 29,77 18,49
10.  Chválenice Reinwartová Lucie  PJ 18,58 18,63 18,58
11.  Úněšov Šuchmanová Věrka  PS 18,61 18,77 18,61
12.  Dolní Čermná Marková Markéta  UO 18,68 18,74 18,68
13.  Chválenice Nolčová Andrea  PJ 18,71 18,71 19,88
14.  Velichovky Šubrtová Barbora  NA 18,74 27,20 18,74
15.  Borovany Ježková Zdeňka  CB 18,96 18,96 19,12
16.  Dolní Měcholupy Růžičková Tereza  AB 19,02 19,02 -
17.  Dolní Měcholupy Mikulková Denisa AB 19,02 19,02 19,15
18.  Zličín Grauová Dagmar AB 19,05 19,05 19,35
19.  Michálkovice Seberová Klára  OV 19,10 19,10 26,94
20.  Úněšov Vébrová Adéla  PS 19,19 19,19 19,34
21.  Štěpánov Hrouzková Andrea OL 19,20 27,01 19,20
22.  Ondřejov Kotrčová Martina  PH 19,24 23,91 19,24
23.  Jarcová Kalná Vladislava  VS 19,31 19,31 29,77
24.  Leskovec nad Moravicí Turková Liliana  BR 19,39 - 19,39
25.  Ondřejov Davídková Šárka  PH 19,39 21,25 19,39
26.  Pustkovec Pyšová Zuzana  OV 19,40 19,40 19,60
27.  Klučov Urlichová Jana  KO 19,41 19,62 19,41
28.  Dolní Měcholupy Kmůchová Petra  AB 19,47 19,47 20,06
29.  Poniklá Schovánková Lucie  SM 19,50 19,50 -
30.  Chválenice Kaslová Alena  PJ 19,50 19,50 20,27
31.  Stolín Vondrová Michaela  NA 19,56 19,56 19,94
32.  Michálkovice Nechvátalová Lucie  OV 19,67 19,71 19,67
33.  Zajíčkov Hejdová Andrea PE 19,95 19,95 22,94
34.  Dolní Měcholupy Plačková Václava AB 19,97 - 19,97
35.  Horní Lideč Chovancová Petra VS 20,02 20,02 -
36.  Jasenice Těšická Karolína  TR 20,09 20,12 20,09
37.  Zličín Dolská Marie  AB 20,15 20,15 -
38.  Poniklá Pušová Renáta  SM 20,31 20,31 20,82
39.  Poniklá Butulová Dana SM 20,32 23,81 20,32
40.  Dolní Měcholupy Růžičková Milada  AB 20,33 20,33 20,61
41.  Úněšov Genttnerová Karolína  PS 20,37 20,37 20,69
42.  Zlatá Olešnice Havlíková Natálie  JN 20,46 20,67 20,46
43.  Malenovice Cíchová Aneta  ZL 20,69 - 20,69
44.  Poděvousy Sedláčková Anděla DO 20,86 - 20,86
45.  Albrechtice Drobná Magdalena  KA 20,86 22,45 20,83
46.  Úněšov Dobrá Nikola  PS 20,98 - 20,98
47.  Úněšov Hlavinková Monika  PS 21,16 21,38 21,16
48.  Písková Lhota Štoková Jana MB 21,19 21,19 21,87
49.  Chválenice Aiblová Tereza  PJ 21,20 21,25 21,20
50.  Poděvousy Bajerová Lenka DO 21,42 21,42 21,45
51.  Michálkovice Uhrová Kateřina OV 21,52 21,52 -
52.  Poděvousy Vágnerová Jana DO 21,53 21,53 -
53.  Ivanovice na Hané Večerková Lucie VY 21,53 22,13 21,53
54.  Ivanovice na Hané Kalvodová Martina VY 21,56 21,56 22,45
55.  Veselá Škrobáková Dominika VS 21,70 21,84 21,70
56.  Huslenky Maňáková Lenka VS 21,75 31,78 21,75
57.  Písková Lhota Pavlová Šárka  MB 21,96 21,96 -
58.  Velichovky Nechanická Aneta  NA 21,99 21,99 22,78
59.  Zličín Löwingerová Tereza  AB 22,06 22,32 22,06
60.  Písková Lhota Nezbedová Magda  NB 22,53 22,53 -
61.  Ivanovice na Hané Kalvodová Monika VY 22,66 22,66 29,53
62.  Lhenice Francová Aneta TP 22,76 30,08 22,76
63.  Písková Lhota Nezbedová Marie  MB 22,78 22,84 22,78
64.  Nová Ves pod Pleší Víšková Martina  PB 22,90 22,98 22,90
65.  Ivanovice na Hané Trněná Eliška VY 22,91 22,91 24,44
66.  Poděvousy Růžková Pavla DO 23,63 24,21 23,63
67.  Třebonice Horáková Marta AB 24,26 24,26 27,14
68.  Třebonice Špičková Eliška AB 25,47 27,33 25,47
69.  Nová Ves pod Pleší Štichová Eva  PB 27,58 33,47 27,58
70.  Třebonice Jarolímová Monika AB 41,57 41,57 42,16
71.  Těpeře Masná Anežka  JN NP - -
71.  Úněšov Koudelová Zuzana PS NP - -
73.  Lhenice Horčicová Tereza TP NP - -
73.  Nová Ves pod Pleší Kšánová Štěpánka  PB NP - -
73.  Zličín Klímová Lucie  AB NP - -
73.  Úněšov Joudalová Michaela  PS NP - -
73.  Kvasiny Kulštejnová Tereza  RK NP - -
73.  Zličín Vršecká Andrea  AB NP - -
73.  Čeperka Šromová Lenka  PA NP - -
73.  Nová Ves pod Pleší Naščáková Kristýna  PB NP - -
73.  Poděvousy Duchková Milada DO NP - -
73.  Zajíčkov Hejdová Veronika PE NP - -
73.  Libňatov Borůvková Veronika  TU NP - -
73.  Úněšov Kašparová Kristýna  PS NP - -

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Čermná Langrová Lucie  UO 19,86 21,88 19,86
2.  Písková Lhota Pohanková Lucie  NB 19,86 19,93 19,86
3.  Písková Lhota Friedlová Eliška NB 19,93 19,93 23,26
4.  Těškovice Sedláková Hana  OP 20,02 21,42 20,02
5.  Ivanovice na Hané Urbánková Klára VY 20,10 20,52 20,10
6.  Skalice Černá Nela TA 20,62 20,62 21,05
7.  Skalice Sirotková Kamila FM 20,78 20,82 20,78
8.  Kobeřice u Brna Kamenská Kateřina  VY 20,86 20,86 21,02
9.  Jarcová Šulová Kateřina  VS 21,84 21,84 22,49
10.  Zličín Minaříková Lucie  AB 22,59 22,68 22,59
11.  Ledenice Řepová Kristýna  CB 22,60 22,60 -
12.  Poděvousy Bublová Nikola  DO 22,64 23,02 22,64
13.  Březová Hoffmannová Denisa  SO 24,44 24,44 24,80
14.  Nová Ves pod Pleší Miksová Marcela  PB 25,79 25,79 25,93
15.  Březová Andrlová Štěpána  SO 26,88 26,88 -
16.  Poděvousy Brožová Petra  DO 28,12 32,56 28,12
17.  Nová Ves pod Pleší Římalová Karolína  PB 35,37 35,37 -
18.  Bludov Strouhalová Lucie  SU NP - -
18.  Nová Ves pod Pleší Mašínová Sára  PB NP - -
18.  Hrdlořezy Čermáková Lucie  MB NP - -
18.  Těškovice Němečková Kristýna  OP NP - -
18.  Hrdlořezy Jenková Martina  MB NP - -

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Michálkovice Peterek Marek  OV 17,43 18,13 17,43
2.  Písková Lhota Adam Josef  NB 17,77 23,20 17,77
3.  Velká Chyška Korba Jan PE 19,79 19,79 22,58
4.  Stolín Vondra Jakub  NA 21,02 21,02 -
5.  Březová Marek Lukáš  SO 21,02 23,27 21,02
6.  Velká Chyška Eremiáš Vojtěch PE 21,09 21,65 21,09
7.  Velká Chyška Švec Vojtěch PE 22,33 31,02 22,33
8.  Lhenice Adamec Ondřej TP 22,67 22,88 22,67
9.  Letňany Pech Martin  AB 22,95 29,25 22,95
10.  Štítné Urban Petr  PE 23,33 23,33 23,85
11.  Satalice Hais Viktor  AB 25,35 25,35 26,85
12.  Nevřeň Matouš Lukáš  PS 28,77 28,77 31,37
13.  Karolinka sklárna Gášek   Jan  VS NP - -
14.  Lhenice Feller Jaroslav TP NP - -
14.  Horní Slavkov Valenta Petr  SO NP - -
14.  Horní Slavkov Vašíček Václav  SO NP - -
14.  Hrdlořezy Čermák Michal  AB NP - -
14.  Kbely Horáček Jan  AB NP - -
14.  Lhenice Mergl Daniel TP NP - -
14.  Kobylí Bahenský Jakub  BV NP - -

Volne kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Těškovice Sýkorová Patricie OP 19,24 19,24 23,22
2. Skuteč Novotná Zdena CR 20,58 22,32 20,58
3. Těškovice Sýkorová Petra OP 23,81 23,86 23,81
4. Jarcová Bajzíková Tereza VS 23,96 25,70 23,96
5. Úněšov Jandová Michaela PS 25,12 - 25,12

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  15 ** 22 09.05.2013 05:41
 Jan Zahradník  15 ** 17 10.05.2013 13:49
 Jaroslav Vejtasa  15 ** 14 09.05.2013 10:13
 Vojtěch Marada  15 ** 5 10.05.2013 15:43
 Petr Kropáč  15 ** 3 08.05.2013 21:12
 Joska Mládek  15 ** 0 09.05.2013 12:54


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jaroslav Vejtasa  17 ** 13 09.05.2013 10:13
 Honza Adamec  17 ** 10 09.05.2013 05:41
 Joska Mládek  16 ** 0 09.05.2013 12:54
 Vojtěch Marada  16 ** 0 10.05.2013 11:00
 Jan Zahradník  17 ** 0 10.05.2013 13:50

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8124468

Kód: a8124468


Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/tsjEKKC3t_s

Kód: tsjEKKC3t_s



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Praha, Za Císařským mlýnem, Stromovka, 1. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2013/06/22 Horní Měcholupy, 6. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy
PL
2014/06/21 Horní Měcholupy - na hřišti, 6. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy
PL
2015/06/28 Horní Měcholupy, 4. kolo 15. ročníku Podlipanské ligy
PL
2016/06/26 Horní Měcholupy, 6. kolo 16. ročníku Podlipanské ligy
PL
2017/07/01 Horní Měcholupy, 6. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy
PL
Kdy Kde Liga


Komentáře