Frýdštejn 2016 - 3. kolo Frýdštejn

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 06. 2016 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Tomáš Fiala

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krásná Ves MB 16,20 16,09 16,20
2.  Košťálov SM 16,31 15,48 16,31
3.  Jílové u Držkova JN 16,36 15,56 16,36
4.  Pěnčín JN 16,71 16,38 16,71
5.  Tatobity SM 17,16 17,16 17,15
6.  Příchovice JN 17,49 17,25 17,49
7.  Karlinky LI 18,16 17,76 18,16
7.  Janův Důl LI 18,16 18,16 16,99
9.  Smidary HK 18,19 18,19 14,91
10.  Malá Skála JN 18,33 15,94 18,33
11.  Frýdštejn JN 19,22 19,22 17,33
12.  Mělník  Blata - Muži ME 19,80 19,80 18,68
13.  Hradčany LI 20,00 20,00 16,69
14.  Velké Hamry JN 21,67 19,31 21,67
15.  Jeřmanice LI 28,28 28,28 24,99
16.  Bratříkov JN 33,14 32,28 33,14
17.  Desná II JN 35,52 35,52 19,21
18.  Dolní Beřkovice ME 37,97 37,37 37,97
19.  Záskalí LI 38,21 19,76 38,21
20.  Odolenovice JN 45,64 45,64 29,51
21.  Úmyslovice NB NP 18,43 -
21.  Roudný JN NP - -
21.  Bukovina, Turnov SM NP 19,04 19,20

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Benešov u Semil SM 18,88 18,38 18,88
2.  Košťálov SM 18,90 18,88 18,90
3.  Radimovice LI 21,00 21,00 20,55
4.  Raspenava LI 21,03 21,03 19,78
5.  Těpeře JN 22,01 22,01 21,91
6.  Březová LI 22,16 21,04 22,16
7.  Příchovice JN 24,09 24,09 23,57
8.  Malá Skála Áčko JN 24,57 24,42 24,57
9.  Koberovy JN 24,90 24,68 24,90
10.  Smidary HK 24,94 20,09 24,94
11.  Karlinky LI 32,34 23,01 32,34
12.  Rychnov u Jablonce nad Nisou JN 33,93 32,70 33,93
13.  Odolenovice JN 34,37 29,86 34,37
14.  Kosořice MB 36,80 36,80 23,48
15.  Malá Skála Béčko JN 41,66 20,77 41,66
16.  Zlatá Olešnice JN 62,33 60,94 62,33
17.  Jeřmanice LI 71,76 71,73 71,76
18.  Bratříkov JN 85,90 39,11 85,90

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Janův Důl LI 21,20 20,77 21,20
2.  Roudný JN 21,45 20,58 21,45
3.  Hradčany LI 22,23 20,83 22,23
4.  Karlinky LI 23,76 21,06 23,76
5.  Dolní Beřkovice ME 24,15 23,99 24,15
6.  Frýdštejn JN 24,52 22,99 24,52
7.  Mělník Blata ME 25,57 24,35 25,57
8.  Příchovice JN 28,19 27,54 28,19
9.  Úmyslovice NB 30,51 29,19 30,51
10.  Jeřmanice LI 31,05 22,14 31,05
11.  Odolenovice JN 34,22 33,37 34,22
12.  Smidary HK 34,92 34,92 32,96
13.  Velké Hamry JN 38,27 22,32 38,27
14.  Bukovina, Turnov SM 60,16 58,88 -

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Dalešice JN 20,95 20,95 20,72
2. Janov nad Nisou JN 21,25 20,81 21,25
3. Příšovice LI 23,56 23,56 22,94
4. Rozstání LI 23,88 23,88 23,83
5. Frýdštejn B JN 24,52 22,99 24,52
6. Jeřmanice B LI 26,49 25,03 26,49
7. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN 33,23 33,23 31,61
8. Záskalí Bezáskovice LI 34,44 23,99 34,44
9. Rychnov u Jablonce nad Nisou Ženy JN 39,18 35,07 39,18
10. Kosořice Ženy MB 40,10 40,10 39,88
11. Sukorady JC 42,49 41,33 42,49
12. Vratislavice nad Nisou LI 43,22 25,66 43,22
13. Pilínkov, Liberec XXIV LI 50,94 49,05 50,94
14. Frýdštejn 50. let JN 50,94 50,77 -
15. Odolenovice Ženy JN NP - -
15. Roztoky u Semil SM NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM16,2016,1316,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Roudný JN17,0917,6817,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradčany LI18,1217,0818,122014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jílové u Držkova JN18,2015,8018,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bukovina, Turnov SM18,3717,3018,372014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Desná II JN19,8919,7319,892014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janův Důl LI18,8120,0420,042014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bozkov SM20,7420,3320,742014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Ves u Bakova MB21,8320,8221,832014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN23,7720,0823,772014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chuchelna SM23,9623,7923,962014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Sytová SM23,9723,9923,992014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI26,8828,3828,382014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malá Skála JN29,8528,1329,852014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB42,3442,7342,732014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vlastiboř JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Tatobity SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Karlinky LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Příšovice LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Karlinky DorostLINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Maršovice JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lestkov SMDSQDSQDSQ2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Malá Skála A JN18,8819,2819,282014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Bratříkov JN22,3023,7123,712014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bozkov SM23,9823,2923,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Radimovice LI24,8725,0025,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chuchelna SM27,2328,2528,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Velké Hamry Hamrska JN29,6829,0929,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Malá Skála B JN31,3331,9831,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Huť JN30,4432,4532,452014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Krásná Ves MB22,8334,2134,212014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Karlinky LI52,3952,5452,542014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Jeřmanice LI19,9366,0066,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN84,6791,6891,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JCNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Troch  16 ** 25 13.06.2016 21:09
 Jan Kupka  14 ** 0 16.06.2016 21:16
 Michal Matějíček  15 ** 0 16.06.2016 14:58
 David Beránek  15 ** 0 09.06.2016 07:17
 Veronika Kaprálková  15 ** 0 15.06.2016 11:07


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Troch  17 ** 0 13.06.2016 21:09
 Michal Matějíček  17 ** 0 16.06.2016 14:59
 Veronika Kaprálková  18 ** 0 15.06.2016 11:07
 David Beránek  19 ** 0 09.06.2016 07:17

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Košťálov - Muži

16,31https://youtu.be/fnc frýdšte Lenka Poloprutská

Jílové u Držkova - Muži

16,36https://youtu.be/xNO0KFiBSNE Pavel Štěpán
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře