Frýdštejn 2019 - Frýdštejn

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 06. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín JN 14,89 14,47 14,89
2.  Hradčany LI 15,27 15,19 15,27
3.  Frýdštejn JN 15,59 15,59 15,03
4.  Karlinky LI 16,01 16,01 15,24
5.  Jeřmanice LI 16,18 16,18 15,93
6.  Krásná Ves MB 16,34 15,67 16,34
7.  Křížkový Újezdec PH 17,80 17,68 17,80
8.  Janův Důl LI 18,24 16,82 18,24
9.  Příchovice JN 18,27 18,27 17,99
10.  Roudný JN 18,32 18,14 18,32
11.  Škodějov SM 18,71 17,82 18,71
12.  Odolenovice JN 19,33 19,33 18,64
13.  Doubrava Lažany MB 21,00 20,00 21,00
14.  Desná II JN 21,97 18,40 21,97
15.  Bílý Potok Lvová LI 28,52 21,41 28,52
16.  Bystřice JC 39,13 39,13 37,25
17.  Krásná Ves B MB NP NP NP
17.  Koberovy JN NP NP NP
17.  Velké Hamry JN NP NP NP
17.  Záskalí LI NP NP NP
17.  Jílové u Držkova JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zlatá Olešnice JN 18,92 18,92 18,20
2.  Raspenava LI 19,90 19,90 19,65
3.  Bratříkov JN 20,85 20,15 20,85
4.  Mělník Blata ME 21,97 21,89 21,97
5.  Jeřmanice LI 35,56 35,52 35,56
6.  Karlinky LI NP NP NP
6.  Pěnčín JN NP NP NP
6.  Dalešice JN NP NP 20,53

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Křížkový Újezdec PH 20,85 20,50 20,85
2.  Hradčany LI 21,06 21,06 20,84
3.  Bystřice JC 21,52 21,52 20,39
4.  Jeřmanice LI 22,16 21,54 22,16
5.  Škodějov SM 22,49 22,49 20,86
6.  Velké Hamry JN 23,19 23,19 22,90
7.  Koberovy JN 23,27 23,27 22,38
8.  Odolenovice JN 25,67 25,67 25,47
9.  Doubrava Lažany MB 27,93 25,13 27,93
10.  Příchovice JN 28,15 27,54 28,15
11.  Záskalí LI 34,27 33,77 34,27
12.  Bílý Potok Lvová LI 45,36 45,36 37,52
13.  Janův Důl LI NP NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Ostroměř JC 20,95 20,28 20,95
2. Roztoky u Semil SM 21,26 20,66 21,26
3. Dalešice JN 23,85 23,85 21,58
4. Příšovice LI 26,10 24,02 26,10
5. Frýdštejn ženy JN 26,81 26,81 26,52
6. Smržovka ženy JN 27,40 27,40 27,28
7. Smržovka muži JN 32,91 32,91 31,32
8. Dolní Sytová SM 35,51 35,25 35,51
9. Desná I JN 39,77 39,77 39,66
10. Frýdštejn B JN DSQ DSQ DSQ
11. Kacanovy SM NP NP NP
12. Bukovina, Turnov SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lestkov SM16,1615,2716,162013/06/15 Dorost 100 m
2.  Sloup PZ15,9616,4316,432013/06/15 Dorost 100 m
3.  Tatobity SM16,4516,2416,452013/06/15 Dorost 100 m
4.  Frýdštejn JN16,3416,7516,752013/06/15 Dorost 100 m
5.  Veselá SM16,0317,4317,432013/06/15 Dorost 100 m
6.  Roudný JN15,3717,5117,512013/06/15 Dorost 100 m
7.  Bukovina, Turnov SM15,6717,5917,592013/06/15 Dorost 100 m
8.  Jeřmanice LI17,1017,6617,662013/06/15 Dorost 100 m
9.  Janův Důl LI18,5117,3818,512013/06/15 Dorost 100 m
10.  Karlinky Karlinky ALI15,7919,1219,122013/06/15 Dorost 100 m
11.  Krásná Ves MB18,3819,4519,452013/06/15 Dorost 100 m
12.  Košťálov SM21,4620,9721,462013/06/15 Dorost 100 m
13.  Dalešice JN22,0821,9121,912013/06/15 Dorost 100 m
14.  Bratříkov JN22,4224,7124,712013/06/15 Dorost 100 m
15.  Rváčov SM25,3826,3826,382013/06/15 Dorost 100 m
16.  Hradčany LI27,3928,0328,032013/06/15 Dorost 100 m
17.  Jílové u Držkova JN29,9331,1131,112013/06/15 Dorost 100 m
18.  Nová Ves u Bakova MBNPNPNP2013/06/15 Dorost 100 m
19.  Malá Skála JNNPNPNP2013/06/15 Dorost 100 m
20.  Vlastiboř JNNPNPNP2013/06/15 Dorost 100 m
21.  Záskalí LINPNPNP2013/06/15 Dorost 100 m
22.  Březová LINPNPNP2013/06/15 Dorost 100 m
23.  Velké Hamry HamrskaJNNPNPNP2013/06/15 Dorost 100 m
24.  Maršovice JNNPNPNP2013/06/15 Dorost 100 m
25.  Kosmonosy MBNPNPNP2013/06/15 Dorost 100 m
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Krásná Ves MB18,4518,4118,452013/06/15 Dorost 100 m
2. Libuň JC19,2219,6419,642013/06/15 Dorost 100 m
3. Jablonec nad Jizerou SM17,5319,9519,952013/06/15 Dorost 100 m
4. Jeřmanice LI18,9620,1920,192013/06/15 Dorost 100 m
5. Malá Skála Malá Skála B JN19,2320,6720,672013/06/15 Dorost 100 m
6. Bratříkov JN20,5020,8020,802013/06/15 Dorost 100 m
7. Malá Skála Malá Skála A JN20,9620,8420,962013/06/15 Dorost 100 m
8. Březová LI23,7423,4923,742013/06/15 Dorost 100 m
9. Velké Hamry Hamrska JN31,3830,2531,382013/06/15 Dorost 100 m
10. Záskalí LI35,6626,9835,662013/06/15 Dorost 100 m
11. Vlastiboř JN38,8939,3239,322013/06/15 Dorost 100 m
12. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN39,7936,8639,792013/06/15 Dorost 100 m
13. Vratislavice nad Nisou LI43,4142,1443,412013/06/15 Dorost 100 m
14. Odolenovice JN64,9567,0567,052013/06/15 Dorost 100 m
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře