Frýdštejn 2019 - Frýdštejn

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 06. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín JN 14,89 14,47 14,89
2.  Hradčany LI 15,27 15,19 15,27
3.  Frýdštejn JN 15,59 15,59 15,03
4.  Karlinky LI 16,01 16,01 15,24
5.  Jeřmanice LI 16,18 16,18 15,93
6.  Krásná Ves MB 16,34 15,67 16,34
7.  Křížkový Újezdec PH 17,80 17,68 17,80
8.  Janův Důl LI 18,24 16,82 18,24
9.  Příchovice JN 18,27 18,27 17,99
10.  Roudný JN 18,32 18,14 18,32
11.  Škodějov SM 18,71 17,82 18,71
12.  Odolenovice JN 19,33 19,33 18,64
13.  Doubrava Lažany MB 21,00 20,00 21,00
14.  Desná II JN 21,97 18,40 21,97
15.  Bílý Potok Lvová LI 28,52 21,41 28,52
16.  Bystřice JC 39,13 39,13 37,25
17.  Velké Hamry JN NP NP NP
17.  Záskalí LI NP NP NP
17.  Jílové u Držkova JN NP NP NP
17.  Krásná Ves B MB NP NP NP
17.  Koberovy JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zlatá Olešnice JN 18,92 18,92 18,20
2.  Raspenava LI 19,90 19,90 19,65
3.  Bratříkov JN 20,85 20,15 20,85
4.  Mělník Blata ME 21,97 21,89 21,97
5.  Jeřmanice LI 35,56 35,52 35,56
6.  Dalešice JN NP NP 20,53
6.  Karlinky LI NP NP NP
6.  Pěnčín JN NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Křížkový Újezdec PH 20,85 20,50 20,85
2.  Hradčany LI 21,06 21,06 20,84
3.  Bystřice JC 21,52 21,52 20,39
4.  Jeřmanice LI 22,16 21,54 22,16
5.  Škodějov SM 22,49 22,49 20,86
6.  Velké Hamry JN 23,19 23,19 22,90
7.  Koberovy JN 23,27 23,27 22,38
8.  Odolenovice JN 25,67 25,67 25,47
9.  Doubrava Lažany MB 27,93 25,13 27,93
10.  Příchovice JN 28,15 27,54 28,15
11.  Záskalí LI 34,27 33,77 34,27
12.  Bílý Potok Lvová LI 45,36 45,36 37,52
13.  Janův Důl LI NP NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Ostroměř JC 20,95 20,28 20,95
2. Roztoky u Semil SM 21,26 20,66 21,26
3. Dalešice JN 23,85 23,85 21,58
4. Příšovice LI 26,10 24,02 26,10
5. Frýdštejn ženy JN 26,81 26,81 26,52
6. Smržovka ženy JN 27,40 27,40 27,28
7. Smržovka muži JN 32,91 32,91 31,32
8. Dolní Sytová SM 35,51 35,25 35,51
9. Desná I JN 39,77 39,77 39,66
10. Frýdštejn B JN DSQ DSQ DSQ
11. Kacanovy SM NP NP NP
12. Bukovina, Turnov SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře