Dubenec 2019 - 5. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 06. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Veronika Borůvková

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bašnice JC 16,45 16,10 16,45
2.  Renmotor Jinolice JC 16,75 16,63 16,75
3.  Letohrad - Kunčice B UO 17,07 16,38 17,07
4.  Černčice NA 17,27 17,27 17,20
5.  Pšánky HK 17,61 17,34 17,61
6.  Obrubce MB 17,62 16,83 17,62
7.  Trnov RK 17,85 17,85 16,92
8.  Myštěves HK 17,95 17,95 17,42
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Tatobity SM 18,12 17,23 18,12
10.  Zderaz A CR 18,27 18,03 18,27
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Dobšín MB 18,52 18,52 17,25
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Olešnice SM 18,55 18,55 17,88
13.  Záchlumí UO 18,59 18,59 17,16
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Čeperka N PA 19,00 19,00 17,81
15.  Letohrad - Jeleni UO 20,16 20,16 18,63
16. Výsledek se nepočítá do ligy  - Rübeland/Harz - 24,18 24,18 23,32
17.  Dubenec TU 29,68 17,45 29,68
18.  Letohrad - Orlice B UO NP NP NP
18.  Bystřec A UO NP 18,14 NP
18.  Roudnice HK NP NP NP
18.  Letohrad - Kunčice D UO NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,17 16,17 16,12
2.  Dlouhá Ves RK 17,15 16,50 17,15
3.  Myštěves HK 17,25 16,75 17,25
4.  Letohrad - Orlice UO 17,73 17,73 17,55
5.  Hrobice Explosia PA 17,91 17,91 17,27
6.  Trnov RK 19,43 19,43 19,12
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Sychrov B MB 19,50 18,93 19,50
8.  Letohrad - Červená UO 19,85 17,41 19,85
9.  Katusice MB 20,53 20,20 20,53
10.  Kosmonosy MB 22,98 21,59 22,98
11.  Sychrov A MB 34,27 33,97 34,27
12.  Nepomuky UO NP NP NP
12.  Košťálov SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,1016,4516,452019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,3416,692018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC16,6316,7516,752019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB16,9016,5016,902019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Myštěves HK16,9416,5116,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO16,3817,0717,072019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice BUO17,1017,1217,122017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Trnov RK17,1716,7517,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bašnice JC16,6017,1817,182018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Renmotor Jinolice JC17,0917,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Obrubce MB17,2317,2017,232019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pšánky HK16,7517,2517,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dubenec TU17,2617,1417,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Černčice NA17,2717,2017,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Jeleni UO16,6717,3217,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zlatá Olešnice JN17,3416,8017,342019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kosmonosy MB17,4417,1917,442019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dubenec TU17,4717,4417,472018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Renmotor Jinolice JC17,4917,2517,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pšánky HK17,3417,6117,612019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obrubce MB16,8317,6217,622019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Sychrov MB17,3917,6417,642019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Trnov RK17,8516,9217,852019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Myštěves HK17,9517,4217,952019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Malá Skála JN17,4417,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Moravany PA17,8517,9817,982018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Myštěves HK18,0117,9618,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velké Hamry JN18,0817,6818,082019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM17,2318,1218,122019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čeperka PA17,6918,1318,132017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Milan Šafránek  16,55 15 28.06.2019 12:51
 Radek Staněk  16,69 1 26.06.2019 12:13
 Michal Matějíček  16,75 0 28.06.2019 22:57
 Jan Marek  16,81 0 26.06.2019 07:15


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Milan Šafránek  16,95 0 28.06.2019 12:51
 Radek Staněk  17,02 0 26.06.2019 12:13
 Jan Marek  17,35 0 26.06.2019 07:15
 Michal Matějíček  17,38 0 28.06.2019 23:02

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dlouhá Ves - Ženy

17,15https://youtu.be/hsL0v89k75k Pepa Malý
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře