Dubenec 2019 - JL Dubenec

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 06. 2019 14:30
Kontakt:   Martin Voltr
Telefon:  774210002
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dneboh MB 16,90 16,90 16,50
2.  Obrubce MB 17,23 17,23 17,20
3.  Dubenec TU 17,26 17,26 17,14
4.  Zlatá Olešnice JN 17,34 17,34 16,80
5.  Kosmonosy MB 17,44 17,44 17,19
6.  Sychrov MB 17,64 17,39 17,64
7.  Malá Skála JN 17,96 17,44 17,96
8.  Velké Hamry JN 18,08 18,08 17,68
9.  Jirkov JN 18,25 17,83 18,25
10.  Frýdštejn JN 18,40 18,40 17,47
11.  Čeperka N PA 18,47 18,47 17,26
12.  Zderaz A CR 18,54 18,54 17,08
13.  Pšánky HK 18,91 18,91 18,70
14.  Dobšín Kamenice MB 18,97 18,90 18,97
15.  Košťálov SM 19,08 19,00 19,08
16.  Břehy MB 19,27 19,27 18,84
17.  Olešnice SM 20,17 20,17 18,24
18.  Krásná Ves MB 21,05 19,02 21,05
19.  Dubenec Rübeland/Harz TU 24,79 24,79 22,49
20.  Myštěves HK NP NP NP
20.  Tatobity SM NP 17,01 NP
20.  Jílové u Držkova JN NP NP 20,92
20.  Chyjice JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jeřmanice LI 17,50 17,50 17,50
2.  Košťálov SM 17,65 17,65 16,62
3.  Katusice MB 17,66 17,66 17,43
4.  Kosmonosy MB 18,14 18,14 17,73
5.  Malá Skála Béčko JN 19,80 19,76 19,80
6.  Dlouhá Ves RK 19,95 19,74 19,95
7.  Sychrov A MB 20,16 17,55 20,16
8.  Pěnčín JN 23,80 22,75 23,80
9.  Sychrov B MB 32,02 32,02 31,56
10.  Dubenec TU 32,06 32,06 30,99
11.  Trnov Dubotrnky RK NP NP NP
11.  Bratříkov JN NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,1016,4516,452019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,3416,692018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC16,6316,7516,752019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB16,9016,5016,902019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Myštěves HK16,9416,5116,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO16,3817,0717,072019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice BUO17,1017,1217,122017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Trnov RK17,1716,7517,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bašnice JC16,6017,1817,182018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Renmotor Jinolice JC17,0917,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Obrubce MB17,2317,2017,232019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pšánky HK16,7517,2517,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dubenec TU17,2617,1417,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Černčice NA17,2717,2017,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Jeleni UO16,6717,3217,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zlatá Olešnice JN17,3416,8017,342019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kosmonosy MB17,4417,1917,442019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dubenec TU17,4717,4417,472018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Renmotor Jinolice JC17,4917,2517,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pšánky HK17,3417,6117,612019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obrubce MB16,8317,6217,622019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Sychrov MB17,3917,6417,642019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Trnov RK17,8516,9217,852019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Myštěves HK17,9517,4217,952019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Malá Skála JN17,4417,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Moravany PA17,8517,9817,982018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Myštěves HK18,0117,9618,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velké Hamry JN18,0817,6818,082019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM17,2318,1218,122019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čeperka PA17,6918,1318,132017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16,72 7 28.06.2019 23:13
 Radek Staněk  16,69 4 26.06.2019 12:25


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17,00 0 26.06.2019 12:25
 Michal Matějíček  17,05 0 28.06.2019 23:13

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře