Benešov u Semil 2014 - Benešovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele:  http://www.sdhbenesovusemil.estranky.cz/
Kdy: 28. 09. 2014 10:00
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  737169988
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Kateřina Kmínková

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bašnice JC 16,57 16,57 16,53
2.  Kosmonosy MB 16,83 16,81 16,83
3.  Tatobity SM 17,27 17,27 16,82
4.  Chrášťany LT 17,38 17,38 16,73
5.  Libuň JC 17,42 17,12 17,42
6.  Jinolice Renmotor JC 17,53 16,77 17,53
7.  Pšánky B HK 17,60 17,60 17,56
8.  Pšánky A HK 18,18 17,97 18,18
9.  Malá Skála JN 18,22 17,75 18,22
10.  Benešov u Semil SM 18,41 18,41 18,07
11.  Dobšín - Kamenice MB 18,99 18,99 18,72
12.  Sloup PZ 19,16 19,16 18,84
13.  Veselá MB 19,39 19,39 19,02
14.  Sychrov MB 19,40 18,14 19,40
15.  Karlinky LI 19,51 18,65 19,51
16.  Jirkov JN 21,28 21,28 21,28
17.  Krásná Ves MB 21,43 21,16 21,43
18.  Jeřmanice LI 21,57 19,81 21,57
19.  Mříčná SM 26,99 19,16 26,99
20.  Dneboh MB NP NP NP
20.  Lestkov SM NP NP NP
20.  Košťálov SM NP NP NP
20.  Trnov RK NP NP NP
20.  Jílové u Držkova JN NP NP NP
20.  Dolní Sytová SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Benešov u Semil SM 17,22 17,22 16,72
2.  Chrášťany LT 17,51 17,51 16,10
3.  Sychrov MB 18,05 18,05 17,69
4.  Krásná Ves MB 18,08 18,08 17,39
5.  Libuň JC 18,51 18,35 18,51
6.  Borovice MB 18,91 18,91 17,00
7.  Huť JN 18,94 18,94 17,80
8.  Malá Skála Áčko JN 19,45 17,51 19,45
9.  Myštěves HK 20,68 20,68 20,16
10.  Jeřmanice LI 23,31 21,62 23,31
11.  Bratříkov JN 24,59 24,12 24,59
12.  Malá Skála Béčko JN 33,65 33,65 32,40
13.  Jablonec nad Jizerou SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM16,1916,2216,222016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,1416,2316,232016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC15,6316,3816,382016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC16,5116,1316,512014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5216,2416,522016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bašnice JC16,5716,5316,572014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,6116,0316,612014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chrášťany LT16,1116,6616,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,5516,7316,732016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR16,7716,3016,772016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jankov BN16,8116,6416,812013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,8116,1816,812015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kosmonosy MB16,8116,8316,832014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice CUO16,5716,8716,872014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jinolice RenmotorJC16,8916,5216,892016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Starý Lískovec Sport BM16,7516,8916,892013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice CUO16,8916,9416,942015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plumlov PV16,9516,1416,952014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice BUO16,5016,9616,962013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Libuň JC--16,972013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnava TR16,4316,9816,982014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lhotky Sport ZR16,9916,7516,992014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Trnava TR16,6716,9916,992013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jinolice JC16,6617,0017,002013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Trnava TR16,8617,0117,012016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Starý Lískovec Sport BM16,9717,0117,012014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Velké Hoštice OP16,6117,0417,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Horní Poříčí BK16,7517,0417,042013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Olešná HB17,0416,7617,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Obrubce MB16,7217,0817,082018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bašnice - Muži

16,57https://youtu.be/5NghuXhlB00 Jan Klimo

Bašnice - Muži

16,57https://youtu.be/eQXFk6g_8Ss Barbora Menšíková

Kosmonosy - Muži

16,83https://youtu.be/QA3ku9NGVUo Barbora Menšíková

Kosmonosy - Muži

16,83https://youtu.be/vYZRTIEcvZU Jan Klimo

Kosmonosy - Muži

16,83https://youtu.be/nBzdU0Tgsxk Jan Klimo

Benešov u Semil - Ženy

17,22https://youtu.be/TLdPiZLAeLY Jan Klimo

Benešov u Semil - Ženy

17,22https://youtu.be/OA-2DaO8lr0 Barbora Menšíková

Tatobity - Muži

17,27https://youtu.be/jQGGkqf-X2M Barbora Menšíková

Chrášťany - Muži

17,38https://youtu.be/GmFUVJ_igZM Barbora Menšíková

Libuň - Muži

17,42https://youtu.be/xkdZLmXP0XA Barbora Menšíková

Chrášťany - Ženy

17,51https://youtu.be/jyeCj5L9Sx8 Barbora Menšíková

Chrášťany - Ženy

17,51https://youtu.be/uyOHIn5hJEQ Jan Klimo

Jinolice - Muži

17,53https://youtu.be/GRuytf0JMQc Barbora Menšíková

Jinolice - Muži

17,53https://youtu.be/LiMZ2fQRMck Jan Klimo

Pšánky - Muži

17,60https://youtu.be/VqjiBBzm2uI Barbora Menšíková

Sychrov - Ženy

18,05https://youtu.be/jFJMga29BiY Jan Klimo

Sychrov - Ženy

18,05https://youtu.be/3sOo72QVaKg Barbora Menšíková

Krásná Ves - Ženy

18,08https://youtu.be/Z4FtCoUH4lM Barbora Menšíková

Krásná Ves - Ženy

18,08https://youtu.be/PCTjY4xrCLQ Jan Klimo

Pšánky - Muži

18,18https://youtu.be/GcYr-4Svu9k Barbora Menšíková

Malá Skála - Muži

18,22https://youtu.be/wvdE0LbmeEo Barbora Menšíková

Benešov u Semil - Muži

18,41https://youtu.be/MPeJuLbX38w Barbora Menšíková

Libuň - Ženy

18,51https://youtu.be/bdDHGUs_kFo Barbora Menšíková

Libuň - Ženy

18,51https://youtu.be/971Whca5yTc Jan Klimo

Borovice - Ženy

18,91https://youtu.be/HHacF909hsw Jan Klimo

Borovice - Ženy

18,91https://youtu.be/-yFmXPWDWS8 Barbora Menšíková

Huť - Ženy

18,94https://youtu.be/7qQFORbSodk Jan Klimo

Dobšín - Muži

18,99https://youtu.be/-UVn4I0gmXs Barbora Menšíková

Dobšín - Muži

18,99https://youtu.be/UM01PHpFPCQ Jan Klimo

Dobšín - Muži

18,99https://youtu.be/yZWCW084hhE Jan Klimo

Sloup - Muži

19,16https://youtu.be/8as3DeYKOk8 Barbora Menšíková

Myštěves - Ženy

20,68https://youtu.be/V5X9hBgQ3_o Barbora Menšíková

Myštěves - Ženy

20,68https://youtu.be/XtOmG882tOA Jan Klimo

Jeřmanice - Ženy

23,31https://youtu.be/8I-PIRkr4jY Barbora Menšíková

Bratříkov - Ženy

24,59https://youtu.be/S3uPbk1SUsc Jan Klimo

Malá Skála - Ženy

33,65https://youtu.be/O4Kh1m2oF-g Jan Klimo

Dneboh - Muži

NPhttps://youtu.be/jPnwufcBLiw Jan Klimo

Košťálov - Muži

NPhttps://youtu.be/bwTkG7RCe4w Jan Klimo

Jablonec nad Jizerou - Ženy

NPhttps://youtu.be/yuQe0K-tqoc Jan Klimo
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře