Benešov u Semil 2019 - Benešovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 21. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  737 169 988
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kosmonosy MB 16,63 16,32 16,63
2.  Obrubce MB 16,80 16,80 16,59
3.  Jirkov JN 16,98 16,88 16,98
4.  Tatobity SM 17,08 17,08 16,49
5.  Sychrov MB 17,26 16,78 17,26
6.  Dubenec TU 17,32 17,06 17,32
7.  Dneboh MB 17,62 17,62 17,14
8.  Košťálov SM 17,87 16,95 17,87
9.  Frýdštejn JN 17,89 17,49 17,89
10.  Malá Skála JN 18,02 18,02 17,32
11.  Břehy MB 18,66 17,80 18,66
12.  Karlinky LI 18,92 17,99 18,92
13.  Benešov u Semil SM 19,05 19,05 17,91
14.  Jílové u Držkova JN 21,65 18,33 21,65
15.  Dobšín Kamenice MB 26,15 26,15 26,00
16.  Velké Hamry JN 36,11 36,11 17,02
17.  Veselá MB NP NP NP
17.  Zlatá Olešnice JN NP NP 17,14
17.  Olešnice SM NP 17,50 NP
17.  Krásná Ves MB NP 19,23 NP
17.  Sukorady MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 16,50 16,22 16,50
2.  Benešov u Semil SM 17,10 17,10 16,69
3.  Katusice MB 17,11 16,68 17,11
4.  Veselá SM 17,45 17,45 16,97
5.  Sychrov A MB 17,47 17,37 17,47
6.  Sychrov B MB 18,16 18,16 17,46
7.  Kosmonosy MB 18,34 17,56 18,34
8.  Bratříkov JN 19,10 17,04 19,10
9.  Jeřmanice LI 30,89 16,91 30,89
10.  Mříčná SM 31,20 31,20 29,66
11.  Malá Skála Béčko JN 32,48 31,38 32,48

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity Bity sportSM16,7016,8516,852015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
2.  Jirkov JN17,1117,2317,232015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
3.  Renmotor Jinolice JC16,8717,2417,242015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
4.  Sychrov MB16,5617,6117,612015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
5.  Myštěves HK17,0717,6717,672015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
6.  Dobšín MB17,4517,7817,782015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
7.  Benešov u Semil SM17,4618,1518,152015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
8.  Pšánky HK18,3517,0018,352015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
9.  Krásná Ves MB19,0718,8019,072015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
10.  Košťálov SM19,1018,7019,102015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
11.  - Malá Skála-18,4019,2619,262015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
12.  Jirkov BJN18,6019,5119,512015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
13.  Jílové u Držkova JN19,5718,5719,572015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
14.  Lestkov SM17,6019,6819,682015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
15.  Loukov MB20,1819,2420,182015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
16.  Veselá MB20,7120,3120,712015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
17.  Kosmonosy MB20,8016,5620,802015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
18.  Podůlší BéčkoJC20,1521,6821,682015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
19.  Libuň JC26,3424,4126,342015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
20.  Mříčná SMNPNPNP2015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
21.  Dneboh MBNPNPNP2015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Jablonec nad Jizerou SM16,7017,3217,322015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
2. Malá Skála Béčko JN16,5917,7117,712015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
3. Myštěves HK17,8217,7917,822015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
4. Sychrov MB17,8817,7917,882015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
5. Borovice MB16,7718,1218,122015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
6. Krásná Ves MB18,1417,2118,142015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
7. Libuň JC17,4018,1818,182015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
8. Bratříkov JN18,3217,9818,322015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
9. Košťálov SM18,6018,2318,602015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
10. Malá Skála Áčko JN18,2719,5519,552015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
11. Radimovice LI18,9719,9419,942015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
12. Břehy MB20,2819,4820,282015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
13. Huť JN23,6731,9331,932015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
14. Benešov u Semil SMNPNPNP2015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
15. Těpeře JNNPNPNP2015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16,71 17 17.09.2019 08:56
 Michal Matějíček  16,21 0 20.09.2019 13:09


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16,49 24 20.09.2019 13:09
 Radek Staněk  16,89 0 17.09.2019 08:56

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře