Radimovice, LI 2008 - Sychrovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 24. 08. 2008 13:00
Kontakt:   Ing. Aleš Šrytr, Radimovice 10
Telefon:  +420
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Jizerská liga

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lestkov SM 18,00 - -
2.  Bašnice JC 18,63 - -
3.  Svijany LI 18,70 - -
4.  Pšánky HK 18,74 - -
5.  Jinolice JC 18,80 - -
6.  Veselá VS 19,10 - -
7.  Bříšťany JC 19,47 - -
8.  Sychrov DO 19,52 - -
8.  Podůlší B JC 19,52 - -
10.  Bratříkov JN 19,70 - -
11.  Dneboh MB 19,71 - -
12.  Malá Skála JN 19,95 - -
12.  Kosmonosy MB 19,95 - -
14.  Radimovice PS 20,69 - -
15.  Veselá SM 20,88 - -
16.  Krásná Ves MB 21,23 - -
17.  Mříčná SM 22,45 - -
18.  Maršovice JN 23,27 - -
19.  Raspenava LI 23,81 - -
20.  Benešov u Semil SM 23,89 - -
21.  Frýdlant B FM 24,45 - -
22.  Frýdlant LI 27,34 - -
23.  Vesec LI 27,50 - -
24.  Nová Ves TR 31,08 - -
25.  Český Dub I LI 31,24 - -
26.  Břehy MB 31,68 - -
28.  Karlinky LI 32,57 - -
29.  Myštěves HK 33,64 - -
30.  Příšovice LI 39,04 - -
31.  Záskalí LI 46,37 - -
32.  Jirkov CV NP - -
32.  Vesec LI NP - -
32.  Libuň JC NP - -
32.  Tatobity SM NP - -
32.  Stračov HK NP - -
32.  Podůlší JC NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Jizerská liga

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychrov DO 19,58 - -
2.  Huť JN 19,60 - -
3.  Břehy MB 20,07 - -
4.  Pěnčín JN 20,65 - -
5.  Borovice MB 21,62 - -
6.  Jeřmanice LI 21,89 - -
7.  Krásná Ves MB 23,46 - -
8.  Myštěves HK 23,99 - -
9.  Dobrá Voda u Hořic JC 24,40 - -
10.  Jirkov CV 24,45 - -
11.  Benešov u Semil SM 32,57 - -
12.  Frýdlant LI 36,23 - -
13.  Bulovka LI 40,87 - -
14.  Křižany LI 42,62 - -
15.  Bříšťany JC 45,62 - -
16.  Bratříkov JN NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Radíkov PR15,9715,9515,972017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chrášťany LT15,9016,2616,262016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrášťany LT--16,412015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Radíkov OL16,5215,9416,522014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chrášťany LT16,0416,5716,572014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sychotín BK--16,582015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chrášťany LT16,5516,6016,602017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sychotín B BK16,6016,2916,602016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Košťálov SM16,6816,4216,682017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Letohrad - Kunčice UO16,4116,7316,732014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Letohrad - Orlice UO16,7516,7616,762016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Benešov u Semil SM16,7816,6616,782016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Benešov u Semil SM--16,832015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Vitiněves JC16,9616,3216,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Myštěves HK16,9616,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Rokytno PA17,0016,8217,002017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Stará Říše JI17,0817,0517,082017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Skrochovice OP16,5217,1117,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nevcehle JI16,9917,1117,112016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Touchovice LN17,1117,2817,282016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Benešov u Semil SM17,3116,7317,312014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Krásná Ves MB--17,342015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Libuň JC--17,392015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Vitiněves JC17,4816,8017,482016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Radíkov PR17,5316,4817,532016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Myštěves HK17,0717,5517,552016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Jablonec nad Jizerou SM17,6016,9817,602014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malá Skála JN17,0517,6217,622016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Sychotín BK17,6416,9217,642014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Malá Skála Béčko JN17,6917,4817,692019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře