Veselá v roce 2019

Rok:

    Muži Ženy   Starší žáci  Mladší žáci  Profi
ID FireSport:   180564
Okres:   Semily
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   50°32*41*N,15°18*30*E
PSČ:  512 52

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  Benešov u SemilSM17,3217,6317,632018/09/22
2.  KošťálovSM18,2419,2019,202017/09/16
3.  LibuňJC22,8822,4522,882019/05/26
4.  Nová Ves nad PopelkouSM23,8925,4725,472014/08/02
5.  LibuňJC27,5525,8927,552018/05/27
6.  Benešov u SemilSM25,9528,5628,562017/09/23
7.  MříčnáSM29,4430,0930,092019/05/25
8.  RoudnýJN38,8720,3738,872014/08/16
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem FNC 17,44 1 8
2019/06/08 Příšovice PKL 17,63 1 5
2019/05/18 Cetenov PKL 18,11 1 5
2019/05/18 Škodějov FNC 18,18 1 8
2019/06/09 Košťálov PKL 18,28 1 5
2019/05/04 Smidary PKL 18,43 2 4
2019/07/20 Podmoklice PKL 18,80 6 0
2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší PKL 21,41 5 1
2019/05/26 Libuň JL 22,88 10 1
2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy PKL 26,73 6 0
2019/05/25 Mříčná JL 30,09 10 1
2019/08/10 Jílové u Držkova PKL NP 10 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


15. místo FNC 20143. místo PKL 201714. místo JL 201715. místo FNC 20173. místo PKL 201811. místo JL 20183. místo PKL 20197. místo FNC 201916. místo JL 2019

Fire night cup

Tým: Veselá , nejlepěí čas: 18,18 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 8 počet výsledků: 1x

Fire night cup

Tým: Veselá , nejlepěí čas: 17,44 Útok,sklopka 2xB široké, body: 8 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Veselá , nejlepěí čas: 22,88 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 2 počet výsledků: 2x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Veselá , nejlepěí čas: 17,63 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 20 počet výsledků: 8x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/18 Škodějov, Škodějov 3
      FNC
      2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 5
      JL
      2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 5
      JL
      2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem 4
      FNC
      2019/08/17 Roudný, Roudný 6
      FNC
      2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček 7
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře