Veselá v roce 2017

Rok:

    Muži Ženy   Starší žáci  Mladší žáci  Profi
ID FireSport:   180564
Okres:   Semily
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   50°32*41*N,15°18*30*E
PSČ:  512 52

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  Benešov u SemilSM17,3217,6317,632018/09/22
2.  KošťálovSM18,2419,2019,202017/09/16
3.  LibuňJC22,8822,4522,882019/05/26
4.  Nová Ves nad PopelkouSM23,8925,4725,472014/08/02
5.  LibuňJC27,5525,8927,552018/05/27
6.  Benešov u SemilSM25,9528,5628,562017/09/23
7.  MříčnáSM29,4430,0930,092019/05/25
8.  RoudnýJN38,8720,3738,872014/08/16
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2017/07/22 Podmoklice PKL 18,15 4 7
2017/09/16 Košťálov JL 19,20 6 5
2017/09/30 Ploukonice PKL 19,31 4 7
2017/08/19 Roudný FNC 19,48 4 5
2017/05/27 Cetenov PKL 19,58 3 8
2017/06/10 Příšovice PKL 20,44 3 8
2017/07/16 Smidary PKL 21,06 4 7
2017/06/03 Jeřmanice PKL 21,37 4 7
2017/05/13 Svijany PKL 22,29 9 0
2017/05/07 Myštěves PKL 22,80 6 5
2017/08/05 Jílové u Držkova PKL 26,14 4 7
2017/07/08 Košťálov PKL 28,37 8 3
2017/09/23 Benešov u Semil JL 28,56 9 2
2017/07/29 Nová Ves u Chrastavy PKL 31,74 6 5
2017/05/20 Škodějov FNC NP 8 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


15. místo FNC 20143. místo PKL 201714. místo JL 201715. místo FNC 20173. místo PKL 201811. místo JL 20181. místo PKL 20196. místo FNC 201916. místo JL 2019

Fire night cup

Tým: Veselá , nejlepěí čas: 19,48 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 5 počet výsledků: 2x

Jizerská liga

Tým: Veselá , nejlepěí čas: 19,20 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 7 počet výsledků: 2x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Veselá , nejlepěí čas: 18,15 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 64 počet výsledků: 11x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2017

      Kdy Kde St.č. Liga
      2017/05/20 Škodějov, FNC Škodějov 10
      FNC
      2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn 8
      FNC
      2017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem 5
      FNC
      2017/08/19 Roudný, FNC Roudný 4
      FNC
      2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček 10
      JL
      2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár 8
      JL
      2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár 7
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře