Úněšov v roce 2017

Rok:

    Muži Ženy   Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Dorostenci
ID FireSport:   174408
Okres:   Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Souřadnice:   49°53*01*N,13°08*56*E
PSČ:  330 38

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2017/06/10 Horní Hradiště ZČHL 17,62 2 12
2017/07/29 Štěnovický Borek ZČHL 17,64 3 10
2017/09/03 Plzeň - Slovany ZČHL 18,01 2 12
2017/07/16 Novosedly ZČHL 18,04 2 12
2017/08/06 Chrást ZČHL 18,15 3 10
2017/05/27 Únětice ZČHL 18,52 3 10
2017/08/13 Zahorčice EXČR 18,90 12 0
2017/07/30 Obora ZČHL 19,47 12 0
2017/07/02 Bučí ZČHL 19,78 6 5
2017/10/07 Chlumčany - 19,90 8 0
2017/08/05 Mokrouše ZČHL 21,79 12 0
2017/07/15 Kalenice ZČHL 23,42 6 5
2017/05/28 Úherce ZČHL 24,06 8 3
2017/06/11 Štichovice ZČHL 45,03 12 0
2017/09/02 Žákava ZČHL NP 10 0
2017/07/01 Brodeslavy ZČHL NP 10 0
2017/11/11 Areál Plaza - NP 9 0
Jandová Michaela 2017/04/01 Jablonec - 18,47 17 0
Krejčová Martina 2017/04/01 Jablonec - 21,79 87 0
Pepařky 2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov - 24,78 1 0
Pepařky 2017/01/14 Dolní Hradiště - 43,87 2 0
Pešíková Veronika 2017/04/01 Jablonec - 21,13 74 0
Vébrová Adéla 2017/04/01 Jablonec - 19,23 37 0
Vébrová Kateřina 2017/04/01 Jablonec - 16,68 2 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


13. místo ZČHL 201011. místo ZČHL 201212. místo ZČHL 20146. místo ZČHL 20158. místo ZČHL 20166. místo ZČHL 20173. místo ZČHL 20181. místo ZČHL 20195. místo MČR 2019

Extraliga ČR

Tým: Úněšov , nejlepěí čas: 18,90 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Úněšov , nejlepěí čas: NP Útok,sklopka 2xB široké 4x savec, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Úněšov , nejlepěí čas: 19,90 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Západočeská hasičská liga

Tým: Úněšov , nejlepěí čas: 17,62 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 79 počet výsledků: 14x

Fire Sport

Tým: Úněšov Jandová Michaela, nejlepěí čas: 18,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Úněšov Krejčová Martina, nejlepěí čas: 21,79 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Úněšov Pepařky, nejlepěí čas: 24,78 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Úněšov Pešíková Veronika, nejlepěí čas: 21,13 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Úněšov Vébrová Adéla, nejlepěí čas: 19,23 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Úněšov Vébrová Kateřina, nejlepěí čas: 16,68 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2017/08/13Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČRhttps://youtu.be/z35Rt07o2Us

Honza Adamec
2017/07/16Novosedly, O pohár starosty obce Novosedlyhttps://youtu.be/iS66MHLN6xs

Bohuslav Chval
2017/07/15Kalenice, O pohár starosty obce Kalenicehttps://youtu.be/aJE1yAAaiOI

Honza Adamec
2017/06/11Štichovice, O pohár starosty SDHhttps://youtu.be/phnkNksi8Ug

Honza Adamec
2017/06/10Horní Hradiště, O pohár starostky SDHhttps://youtu.be/ZYbQo701zqE

Honza Adamec
2017/01/28Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útokyhttps://youtu.be/IfhvVJ7dZas

Josef
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2018/01/27 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2017

      Kdy Kde St.č. Liga
      2017/05/27 Únětice, O pohár SDH Únětice 9
      ZČHL
      2017/05/28 Úherce, O pohár starosty SDH Úherce 9
      ZČHL
      2017/06/10 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH 6
      ZČHL
      2017/06/11 Štichovice, O pohár starosty SDH 6
      ZČHL
      2017/07/01 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy 2
      ZČHL
      2017/07/02 Bučí, O Pohár SDH Bučí 3
      ZČHL
      2017/07/15 Kalenice, O pohár starosty obce Kalenice 3
      ZČHL
      2017/07/16 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly 3
      ZČHL
      2017/07/29 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek 10
      ZČHL
      2017/07/30 Obora, O pohár SDH Obora 8
      ZČHL
      2017/08/05 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše 3
      ZČHL
      2017/08/06 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást 3
      ZČHL
      2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR 12
      EXČR
      2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka 12
      ZČHL
      2017/09/03 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany 9
      ZČHL
      2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE 4
      -
      2017/11/11 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka 4
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře