Malá Skála v roce 2016

Rok:

    Muži Ženy
ID FireSport:   90301
Okres:   Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   50°38*36*N,15°11*53*E
PSČ:  468 31

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  Malá SkálaJN16,8716,4616,872019/09/22Béčko
2.  HuťJN16,7717,0017,002019/09/14Béčko
3.  Vesec, Liberec XXVLI17,1717,0917,172013/06/22Malá Skála B
4.  SychrovMB17,1916,7617,192018/06/09Béčko
5.  Benešov u SemilSM17,2817,1217,282016/09/24Béčko
6.  BoroviceMB16,8717,3417,342019/07/20Béčko
7.  KošťálovSM16,9017,4117,412019/09/15Béčko
8.  Široký DůlSY16,0917,5217,522017/10/28B
9.  Letohrad - OrliceUO17,5316,6217,532019/07/28
10.  Letohrad - OrliceUO17,5316,6217,532019/07/28B
11.  RadimoviceLI17,0517,6217,622016/08/20
12.  Benešov u SemilSM17,0117,6717,672016/08/21
13.  RadimoviceLI17,6917,4817,692019/05/19Béčko
14.  HuťJN17,7217,5817,722018/08/18Béčko
15.  JirkovJN17,6617,7217,722016/09/03Béčko
16.  MříčnáSM17,5717,7917,792014/05/31Béčko
17.  SychrovMB17,5917,8717,872017/06/24Béčko
18.  HuťJN16,5817,8817,882017/08/27Béčko
19.  HuťJN17,7517,9117,912016/07/02Béčko
20.  SychrovMB17,9717,6417,972019/06/08Béčko
21.  Letohrad - KunčiceUO17,1718,0318,032019/07/27B
22.  DnebohMB18,0717,3918,072018/08/19Béčko
23.  Krásná VesMB18,1318,0318,132014/07/05B
24.  Benešov u SemilSM18,1517,4118,152018/09/22Béčko
25.  BoroviceMB17,3418,2318,232016/08/13Béčko
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2016/08/20 Radimovice EXČR 17,62 10 0
2016/08/21 Benešov u Semil EXČR 17,67 7 1
Áčko 2016/07/23 Semily, Podmoklice PKL 18,05 4 7
Áčko 2016/07/09 Košťálov PKL 18,64 5 6
Áčko 2016/07/30 Jeřmanice PKL 19,32 5 6
Áčko 2016/05/21 Cetenov PKL 19,45 4 7
Áčko 2016/08/06 Jílové u Držkova PKL 19,63 3 8
Áčko 2016/09/24 Ploukonice PKL 19,77 4 7
Áčko 2016/05/14 Svijany PKL 20,62 4 7
Áčko 2016/06/18 Frýdštejn FNC 24,57 8 1
Áčko 2016/06/11 Příšovice PKL 26,38 5 6
Áčko 2016/07/30 Nová Ves u Chrastavy PKL 45,71 8 3
Béčko 2016/07/23 Semily, Podmoklice PKL 16,86 1 10
Béčko 2016/08/13 Roudný FNC 17,11 2 7
Béčko 2016/07/30 Jeřmanice FNC 17,26 1 8
Béčko 2016/09/24 Benešov u Semil JL 17,28 6 5
Béčko 2016/07/09 Košťálov PKL 17,45 2 9
Béčko 2016/09/03 Jirkov JL 17,72 4 7
Béčko 2016/07/02 Huť JL 17,91 5 6
Béčko 2016/07/02 Krásná Ves FNC 18,01 3 6
Béčko 2016/08/13 Borovice JL 18,23 8 3
Béčko 2016/05/07 Krásná Ves JL 18,26 6 5
Béčko 2016/09/04 Dneboh JL 18,36 5 6
Béčko 2016/05/14 Velké Hamry JL 18,54 4 7
Béčko 2016/09/24 Ploukonice PKL 18,60 2 9
Béčko 2016/05/29 Libuň JL 18,63 7 4
Béčko 2016/08/06 Jílové u Držkova PKL 18,73 2 9
Béčko 2016/05/28 Mříčná JL 18,75 7 4
Béčko 2016/07/30 Nová Ves u Chrastavy PKL 18,96 3 8
Béčko 2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o - 19,58 17 0
Béčko 2016/05/21 Kosmonosy JL 19,92 9 2
Béčko 2016/08/06 Karlinky FNC 19,98 3 6
Béčko 2016/09/17 Košťálov JL 20,09 9 2
Béčko 2016/07/23 Tuř FNC 20,32 3 6
Béčko 2016/06/18 Sychrov JL 20,49 9 2
Béčko 2016/07/30 Jeřmanice PKL 20,84 7 4
Béčko 2016/05/21 Cetenov PKL 24,26 9 2
Béčko 2016/06/11 Příšovice PKL 28,54 6 5
Béčko 2016/07/01 Vesec p. Kozákovem FNC 32,79 10 0
Béčko 2016/06/18 Frýdštejn FNC 41,66 15 0
Béčko 2016/05/14 Svijany PKL 49,32 10 1
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


20. místo EXČR 201119. místo EXČR 20137. místo JL 20136. místo FNC 20136. místo PKL 20135. místo PKL 20133. místo FNC 201314. místo JL 20147. místo JL 20144. místo PKL 20143. místo FNC 20142. místo PKL 20141. místo FNC 201411. místo JL 201510. místo FNC 20159. místo PKL 20153. místo JL 20151. místo FNC 20151. místo PKL 20153. místo PKL 20164. místo PKL 20164. místo FNC 20166. místo JL 201619. místo EXČR 201610. místo FNC 20178. místo JL 20172. místo PKL 20177. místo FNC 20186. místo PKL 20184. místo JL 201818. místo VČHL 201820. místo PKL 20187. místo PKL 20192. místo JL 201917. místo VČHL 2019

Extraliga ČR

Tým: Malá Skála , nejlepěí čas: 17,62 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 1 počet výsledků: 2x

Fire night cup

Tým: Malá Skála Áčko, nejlepěí čas: 24,57 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 1 počet výsledků: 1x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Malá Skála Áčko, nejlepěí čas: 18,05 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 57 počet výsledků: 9x

Fire night cup

Tým: Malá Skála Béčko, nejlepěí čas: 17,11 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 33 počet výsledků: 7x

Fire Sport

Tým: Malá Skála Béčko, nejlepěí čas: 19,58 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Malá Skála Béčko, nejlepěí čas: 17,28 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 53 počet výsledků: 12x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Malá Skála Béčko, nejlepěí čas: 16,86 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 57 počet výsledků: 9x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2016/06/18Sychrov, Káčovský pohárhttps://youtu.be/JF5VYG-Dths

Michal Kuntoš
2016/05/28Mříčná, Mříčenský pohárhttps://youtu.be/-oeia9T52dI

Jan Klimo
2016/05/21Kosmonosy, Memoriál Josefa Rysehttps://youtu.be/qlyiS16ThVs

Jan Klimo
2016/05/07Krásná Ves, Krásnoveský pohárhttps://youtu.be/-5NfRuJAMV8

Jan Macoun
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
2013/02/05
-
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2016

    Kdy Kde St.č. Liga
    2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 4
    JL
    2016/05/14 Velké Hamry, Hamrovský pohár 11
    JL
    2016/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 8
    JL
    2016/05/28 Mříčná, Mříčenský pohár 10
    JL
    2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce 5
    JL
    2016/06/18 Sychrov, Káčovský pohár 2
    JL
    2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn 3
    FNC
    2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn 14
    FNC
    2016/07/01 Vesec p. Kozákovem, 4. kolo Vesec pod Kozákovem 1
    FNC
    2016/07/02 Huť, Pohár sklářské hutě 6
    JL
    2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves 1
    FNC
    2016/07/23 Semily, Podmoklice, PKL Semily 4
    PKL
    2016/07/23 Semily, Podmoklice, PKL Semily 10
    PKL
    2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice 8
    FNC
    2016/08/13 Borovice, Borovický pohár 8
    JL
    2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný 6
    FNC
    2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár 16
    EXČR
    2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov 15
    EXČR
    2016/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice 16
    JL
    2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček 9
    JL
    2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár 9
    JL
    2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár 1
    JL
    2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 16
    -
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře