Malá Skála v roce 2015

Rok:

    Muži Ženy
ID FireSport:   90301
Okres:   Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   50°38*36*N,15°11*53*E
PSČ:  468 31

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  Malá SkálaJN16,8716,4616,872019/09/22Béčko
2.  HuťJN16,7717,0017,002019/09/14Béčko
3.  Vesec, Liberec XXVLI17,1717,0917,172013/06/22Malá Skála B
4.  SychrovMB17,1916,7617,192018/06/09Béčko
5.  Benešov u SemilSM17,2817,1217,282016/09/24Béčko
6.  BoroviceMB16,8717,3417,342019/07/20Béčko
7.  KošťálovSM16,9017,4117,412019/09/15Béčko
8.  Široký DůlSY16,0917,5217,522017/10/28B
9.  Letohrad - OrliceUO17,5316,6217,532019/07/28
10.  Letohrad - OrliceUO17,5316,6217,532019/07/28B
11.  RadimoviceLI17,0517,6217,622016/08/20
12.  Benešov u SemilSM17,0117,6717,672016/08/21
13.  RadimoviceLI17,6917,4817,692019/05/19Béčko
14.  HuťJN17,7217,5817,722018/08/18Béčko
15.  JirkovJN17,6617,7217,722016/09/03Béčko
16.  MříčnáSM17,5717,7917,792014/05/31Béčko
17.  SychrovMB17,5917,8717,872017/06/24Béčko
18.  HuťJN16,5817,8817,882017/08/27Béčko
19.  HuťJN17,7517,9117,912016/07/02Béčko
20.  SychrovMB17,9717,6417,972019/06/08Béčko
21.  Letohrad - KunčiceUO17,1718,0318,032019/07/27B
22.  DnebohMB18,0717,3918,072018/08/19Béčko
23.  Krásná VesMB18,1318,0318,132014/07/05B
24.  Benešov u SemilSM18,1517,4118,152018/09/22Béčko
25.  BoroviceMB17,3418,2318,232016/08/13Béčko
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
Áčko 2015/08/08 Semily PKL 17,25 4 8
Áčko 2015/06/28 Sychrov JL 18,56 9 2
Áčko 2015/05/23 Kosmonosy JL 18,77 5 6
Áčko 2015/05/31 Libuň JL 19,10 2 9
Áčko 2015/05/30 Mříčná JL 19,30 9 2
Áčko 2015/05/08 Krásná Ves JL 19,50 6 5
Áčko 2015/09/27 Benešov U semil JL 19,55 10 1
Áčko 2015/09/26 Ploukonice PKL 19,63 7 4
Áčko 2015/07/10 Vesec pod Kozákovem PKL 19,68 3 10
Áčko 2015/06/27 Huť JL 19,84 8 3
Áčko 2015/06/20 Frýdštejn FNC 20,25 1 8
Áčko 2015/06/13 Příšovice PKL 22,02 5 6
Áčko 2015/09/05 Jirkov JL 30,05 12 0
Áčko 2015/09/06 Dneboh JL 34,75 10 1
Áčko 2015/08/15 Borovice JL 40,55 11 0
B 2015/10/24 Široký Důl - 18,85 5 0
B 2015/08/23 Benešov u Semil EXČR 19,31 11 0
B 2015/06/21 Myštěves EXČR 32,27 14 0
B 2015/06/21 Myštěves VČHL 32,27 14 0
Béčko 2015/08/08 Semily PKL 16,93 1 15
Béčko 2015/06/13 Příšovice PKL 17,53 1 15
Béčko 2015/09/27 Benešov U semil JL 17,71 2 9
Béčko 2015/07/10 Vesec pod Kozákovem PKL 17,72 1 15
Béčko 2015/07/04 Podůlší PKL 17,97 1 15
Béčko 2015/06/06 Roudný PKL 18,06 1 15
Béčko 2015/08/15 Borovice JL 18,07 2 9
Béčko 2015/09/26 Ploukonice PKL 18,16 3 10
Béčko 2015/06/28 Sychrov JL 18,18 6 5
Béčko 2015/09/05 Jirkov JL 18,63 5 6
Béčko 2015/05/30 Mříčná JL 18,64 6 5
Béčko 2015/08/22 Nouzov PKL 18,70 2 12
Béčko 2015/06/27 Huť JL 18,72 4 7
Béčko 2015/05/02 Tuř PKL 18,86 3 10
Béčko 2015/05/30 Tuř FNC 18,90 1 8
Béčko 2015/08/15 Roudný FNC 18,97 4 5
Béčko 2015/05/23 Kosmonosy JL 19,39 8 3
Béčko 2015/09/06 Dneboh JL 19,87 5 6
Béčko 2015/05/16 Sloup FNC 19,87 1 8
Béčko 2015/07/04 Krásná Ves FNC 19,98 4 5
Béčko 2015/08/30 Košťálov PKL 20,07 3 10
Béčko 2015/06/20 Frýdštejn FNC 20,28 2 7
Béčko 2015/09/20 Koštálov JL 20,77 10 1
Béčko 2015/05/09 Svijany PKL 20,95 9 2
Béčko 2015/06/27 Karlinky FNC 23,56 1 8
Béčko 2015/08/29 Velké Hamry FNC 24,24 8 1
Béčko 2015/07/11 Raspenava FNC 25,20 6 3
Béčko 2015/05/08 Krásná Ves JL 28,48 9 2
Béčko 2015/05/31 Libuň JL 28,59 9 2
Béčko 2015/08/01 Jílové u Držkova PKL 31,38 8 3
Béčko 2015/10/03 Jeřmanice PKL 46,39 8 3
Béčko 2015/09/05 Jeřmanice FNC 88,04 10 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


20. místo EXČR 201119. místo EXČR 20137. místo JL 20136. místo FNC 20136. místo PKL 20135. místo PKL 20133. místo FNC 201314. místo JL 20147. místo JL 20144. místo PKL 20143. místo FNC 20142. místo PKL 20141. místo FNC 201411. místo JL 201510. místo FNC 20159. místo PKL 20153. místo JL 20151. místo FNC 20151. místo PKL 20153. místo PKL 20164. místo PKL 20164. místo FNC 20166. místo JL 201619. místo EXČR 201610. místo FNC 20178. místo JL 20172. místo PKL 20177. místo FNC 20186. místo PKL 20184. místo JL 201818. místo VČHL 201820. místo PKL 20187. místo PKL 20192. místo JL 201917. místo VČHL 2019

Fire night cup

Tým: Malá Skála Áčko, nejlepěí čas: 20,25 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 8 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Malá Skála Áčko, nejlepěí čas: 40,55 Útok,sklopka 3xB super úzké 38, body: 0 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Malá Skála Áčko, nejlepěí čas: 18,56 Útok,sklopka 2xB super úzké 38, body: 29 počet výsledků: 9x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Malá Skála Áčko, nejlepěí čas: 17,25 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 28 počet výsledků: 4x

Extraliga ČR

Tým: Malá Skála B, nejlepěí čas: 19,31 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Malá Skála B, nejlepěí čas: 18,85 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Východočeská hasičská liga

Tým: Malá Skála B, nejlepěí čas: 32,27 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire night cup

Tým: Malá Skála Béčko, nejlepěí čas: 18,90 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 37 počet výsledků: 8x

Fire night cup

Tým: Malá Skála Béčko, nejlepěí čas: 19,87 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 8 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Malá Skála Béčko, nejlepěí čas: 18,07 Útok,sklopka 3xB super úzké 38, body: 9 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Malá Skála Béčko, nejlepěí čas: 17,71 Útok,sklopka 2xB super úzké 38, body: 46 počet výsledků: 10x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Malá Skála Béčko, nejlepěí čas: 20,95 Útok,sklopka 2xB super úzké 38, body: 5 počet výsledků: 2x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Malá Skála Béčko, nejlepěí čas: 16,93 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 120 počet výsledků: 10x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2015/10/24Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015https://youtu.be/KS4kZR8-SvA

Nikol Vavřichová
2015/09/06Dneboh, Pohár Drábských světničekhttps://youtu.be/yTf1ugs2hE8

Jan Klimo
2015/09/05Jeřmanice, FNC Jeřmanicehttps://youtu.be/U1pKNArUOec

Jan Kühnel
2015/09/05Jirkov, Jirkovská proudnicehttps://youtu.be/WfgetT0yca8

Nikol Vavřichová
2015/09/05Jirkov, Jirkovská proudnicehttps://youtu.be/o5k1Y_v_u0c

Nikol Vavřichová
2015/08/08Semily, PKL Podmoklicehttps://youtu.be/vvbnUM27444

Nikol Vavřichová
2015/07/04Krásná Ves, Krásná Veshttps://youtu.be/lTkOlzoW22Y

Jan Macoun
2015/06/28Sychrov, Káčovský pohárhttps://youtu.be/r1VeskXLZSM

Jan Klimo
2015/06/28Sychrov, Káčovský pohárhttps://youtu.be/XPHMH2I7EQs

Michal Kuntoš
2015/06/28Sychrov, Káčovský pohárhttps://youtu.be/cZ2B3JKG_hQ

Michal Kuntoš
2015/05/23Kosmonosy, Memoriál Josefa Rysehttps://youtu.be/KHS-Z6ECHdw

Jan Macoun
2015/05/23Kosmonosy, Memoriál Josefa Rysehttps://youtu.be/SDwT6NELkyg

Jan Klimo
2015/05/23Kosmonosy, Memoriál Josefa Rysehttps://youtu.be/vmNey4K7-H0

Jan Klimo
2015/05/08Krásná Ves, Krásnoveský pohárhttps://youtu.be/rsZl2B3Wmxw

Jan Macoun
2015/05/08Krásná Ves, Krásnoveský pohárhttps://youtu.be/JpChlJs6Z4A

Jan Macoun
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
2013/02/05
-
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2015

    Kdy Kde St.č. Liga
    2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 5
    JL
    2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 11
    JL
    2015/05/16 Sloup, FNC Sloup 3
    FNC
    2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 4
    JL
    2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 13
    JL
    2015/05/30 Mříčná, Mříčenský pohár 5
    JL
    2015/05/30 Mříčná, Mříčenský pohár 19
    JL
    2015/05/30 Tuř, FNC Tuř 7
    FNC
    2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce 5
    JL
    2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce 10
    JL
    2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn 2
    FNC
    2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn 9
    FNC
    2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves 16
    EXČR
    2015/06/27 Huť, Pohár sklářské hutě 5
    JL
    2015/06/27 Huť, Pohár sklářské hutě 11
    JL
    2015/06/27 Karlinky, Karlinky 2
    FNC
    2015/06/28 Sychrov, Káčovský pohár 4
    JL
    2015/06/28 Sychrov, Káčovský pohár 11
    JL
    2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves 3
    FNC
    2015/07/10 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec 1
    PKL
    2015/07/10 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec 9
    PKL
    2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města 8
    FNC
    2015/08/08 Semily, PKL Podmoklice 2
    PKL
    2015/08/08 Semily, PKL Podmoklice 14
    PKL
    2015/08/15 Borovice, Borovický pohár 3
    JL
    2015/08/15 Borovice, Borovický pohár 10
    JL
    2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova 2
    FNC
    2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár 10
    EXČR
    2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov 10
    EXČR
    2015/08/29 Velké Hamry, Velké Hamry 1
    FNC
    2015/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice 4
    JL
    2015/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice 18
    JL
    2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice 5
    FNC
    2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček 4
    JL
    2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček 10
    JL
    2015/09/20 Koštálov, O pohár 2
    JL
    2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár 8
    JL
    2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár 14
    JL
    2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015 23
    -
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře