Tatobity v roce 2015

Rok:

   Muži   Profi
ID FireSport:   165204
Okres:   Semily
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   50°34*12*N,15°16*29*E
PSČ:  512 53

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  BoroviceMB16,3516,0416,352019/07/20
2.  Krásná VesMB16,3816,7516,752017/07/15
3.  SychrovMB16,3716,8416,842018/06/09
4.  ZderazCR16,8316,8916,892019/06/15
5.  ZahorčiceST16,8916,9016,902015/08/29
6.  Malá SkálaJN16,6916,9116,912019/09/22
7.  PšánkyHK17,0216,7617,022018/09/08
8.  ZahorčiceST16,8717,0617,062017/08/13
9.  Benešov u SemilSM17,0816,4917,082019/09/21
10.  Krásná VesMB16,7217,1017,102018/05/12
11.  ZahorčiceST17,0017,1117,112019/08/10
12.  ChrášťanyLT17,1217,1017,122017/08/20
13.  OlšovecPR--17,132015/06/13
14.  Benešov u SemilSM16,8317,1917,192017/09/23
15.  KosmonosyMB16,9617,2417,242018/05/19
16.  Benešov u SemilSM17,2716,8217,272014/09/28
17.  HuťJN17,2917,1517,292017/08/27
18.  KošťálovSM17,1617,3117,312018/09/16
19.  DnebohMB--17,322014/09/07
20.  LavičkyZR--17,352015/07/19
21.  Benešov u SemilSM--17,382013/09/29
22.  ChotěmiceTA16,2117,4517,452017/08/12
23.  PšánkyHK--17,502017/09/10
24.  PustkovecOV17,2817,5317,532013/07/13
25.  ChlumCK17,5416,7917,542019/08/11
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2015/08/29 Zahorčice EXČR 16,90 10 6
2015/09/26 Ploukonice PKL 17,07 18 0
2015/06/13 Olšovec EXČR 17,13 10 6
2015/07/19 Lavičky EXČR 17,35 12 4
2015/07/04 Podůlší PKL 17,40 16 0
2015/09/05 Jeřmanice FNC 17,46 9 7
2015/08/22 Nouzov PKL 17,63 13 3
2015/08/22 Radimovice EXČR 17,88 15 1
2015/08/08 Semily PKL 17,91 21 0
2015/07/05 Letohrad – Kunčice EXČR 18,08 21 0
2015/06/20 Pšánky EXČR 18,08 16 0
2015/05/09 Svijany PKL 18,08 14 2
2015/06/13 Příšovice PKL 18,15 12 4
2015/07/04 Pustkovec EXČR 18,29 21 0
2015/08/15 Roudný FNC 18,47 11 5
2015/07/11 Raspenava FNC 18,81 9 7
2015/08/30 Jaronice EXČR 18,88 30 0
2015/06/06 Roudný PKL 18,99 17 0
2015/05/02 Tuř PKL 19,08 15 1
2015/07/04 Krásná Ves FNC 19,33 14 2
2015/06/21 Myštěves EXČR 19,57 20 0
2015/05/30 Tuř FNC 19,58 16 0
2015/06/20 Frýdštejn FNC 19,93 10 6
2015/08/29 Velké Hamry FNC 20,22 16 0
2015/08/30 Košťálov PKL 21,15 15 1
2015/07/18 Karolín EXČR 21,22 23 0
2015/07/12 Pasohlávky, hřiště EXČR 21,79 32 0
2015/10/03 Jeřmanice PKL 22,48 17 0
2015/06/14 Radíkov EXČR NP 33 0
2015/08/23 Benešov u Semil EXČR NP 29 0
2015/07/11 Petrovice EXČR NP 29 0
2015/07/10 Vesec pod Kozákovem PKL NP 20 0
2015/06/27 Karlinky FNC NP 17 0
 B 2015/10/24 Široký Důl - NP 107 0
Bity Sport 2015/05/30 Tuř FNC 14,86 1 15
Bity Sport 2015/05/02 Tuř PKL 14,99 3 15
Bity Sport 2015/05/09 Svijany PKL 15,15 2 17
Bity Sport 2015/08/08 Semily PKL 15,18 4 0
Bity Sport 2015/08/22 Nouzov PKL 15,47 3 15
Bity Sport 2015/09/26 Ploukonice PKL 15,51 8 8
Bity Sport 2015/10/03 Jeřmanice PKL 15,54 4 13
Bity Sport 2015/07/10 Vesec pod Kozákovem PKL 15,57 2 17
Bity Sport 2015/08/01 Jílové u Držkova PKL 15,93 8 8
Bity Sport 2015/06/20 Frýdštejn FNC NP 21 0
Bity Sport 2015/06/06 Roudný PKL NP 19 0
Bity sport 2015/09/27 Benešov U semil JL 16,85 1 15
Bity sport 2015/09/20 Koštálov JL 17,07 4 12
Bity sport 2015/05/30 Mříčná JL 17,23 2 14
Bity sport 2015/06/27 Huť JL 17,29 5 11
Bity sport 2015/09/06 Dneboh JL 17,33 3 13
Bity sport 2015/06/28 Sychrov JL 17,57 4 12
Bity sport 2015/05/23 Kosmonosy JL 17,72 4 12
Bity sport 2015/09/05 Jirkov JL 17,87 4 12
Bity sport 2015/08/15 Borovice JL 18,57 6 10
Bity sport 2015/09/05 Jeřmanice FNC NP 23 0
Bity sport 2015/05/08 Krásná Ves JL NP 21 0
Bity sport 2015/05/31 Libuň JL NP 19 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


1. místo FNC 20134. místo PKL 20138. místo JL 201312. místo FNC 201410. místo JL 20141. místo PKL 20142. místo JL 20154. místo PKL 201515. místo FNC 201518. místo FNC 201516. místo JL 201611. místo FNC 20164. místo PKL 20162. místo PKL 20174. místo JL 201714. místo FNC 201712. místo PKL 20184. místo JL 201820. místo VČHL 201816. místo PKL 20199. místo JL 2019

Extraliga ČR

Tým: Tatobity , nejlepěí čas: 16,90 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 17 počet výsledků: 14x

Fire night cup

Tým: Tatobity , nejlepěí čas: 17,46 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 27 počet výsledků: 8x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Tatobity , nejlepěí čas: 18,08 Útok,sklopka 2xB super úzké 38, body: 2 počet výsledků: 1x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Tatobity , nejlepěí čas: 17,07 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 9 počet výsledků: 10x

Fire Sport

Tým: Tatobity  B, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire night cup

Tým: Tatobity Bity Sport, nejlepěí čas: 14,86 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 15 počet výsledků: 2x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Tatobity Bity Sport, nejlepěí čas: 15,15 Útok,sklopka 2xB super úzké 38, body: 25 počet výsledků: 2x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Tatobity Bity Sport, nejlepěí čas: 14,99 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 68 počet výsledků: 7x

Fire night cup

Tým: Tatobity Bity sport, nejlepěí čas: NP Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Tatobity Bity sport, nejlepěí čas: 16,85 Útok,sklopka 2xB super úzké 38, body: 40 počet výsledků: 3x

Jizerská liga

Tým: Tatobity Bity sport, nejlepěí čas: 17,23 Útok,sklopka 3xB super úzké 38, body: 71 počet výsledků: 8x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2015/10/24Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015https://youtu.be/JbFU1y3ruME

Dalibor Velčovský
2015/09/05Jeřmanice, FNC Jeřmanicehttps://youtu.be/ZDW08rkltwc

Jan Kühnel
2015/09/05Jeřmanice, FNC Jeřmanicehttps://youtu.be/aYS_B8zvtlw

Jan Kühnel
2015/08/30Jaronice, 2 ročník soutěže o pohár SDH Jaronicehttps://youtu.be/9uP7rtB634I

Honza Adamec
2015/08/29Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčicehttps://youtu.be/cUv7Gfj6uJA

Honza Adamec
2015/07/18Karolín, O pohár obce Karolínhttps://youtu.be/MFXElONUMSc

Martin Ondra
2015/07/04Krásná Ves, Krásná Veshttps://youtu.be/rGbaw9ZTAn4

Jan Macoun
2015/06/28Sychrov, Káčovský pohárhttps://youtu.be/k7TTK-EpO1c

Michal Kuntoš
2015/05/23Kosmonosy, Memoriál Josefa Rysehttps://youtu.be/0RXRBRPIO5I

Jan Klimo
2015/05/08Krásná Ves, Krásnoveský pohárhttps://youtu.be/1GXNCrJ2naI

Jan Macoun
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2013/07/06 Tatobity,
PKL
2014/07/05 Tatobity, PKL Tatobity
PKL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2015

      Kdy Kde St.č. Liga
      2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 14
      JL
      2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 17
      JL
      2015/05/30 Mříčná, Mříčenský pohár 40
      JL
      2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce 18
      JL
      2015/06/13 Olšovec, O pohár Olšovec 25
      EXČR
      2015/06/14 Radíkov, O pohár SDH Radíkov 25
      EXČR
      2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky 25
      EXČR
      2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn 5
      FNC
      2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn 7
      FNC
      2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves 25
      EXČR
      2015/06/27 Huť, Pohár sklářské hutě 2
      JL
      2015/06/27 Karlinky, Karlinky 17
      FNC
      2015/06/28 Sychrov, Káčovský pohár 40
      JL
      2015/07/04 Pustkovec, Putovní pohár Městského obvodu Pustkovec 25
      EXČR
      2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves 1
      FNC
      2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves 7
      FNC
      2015/07/05 Letohrad – Kunčice, Kunčický pohár 25
      EXČR
      2015/07/10 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec 8
      PKL
      2015/07/10 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec 14
      PKL
      2015/07/11 Petrovice, Putovní pohár SDH Petrovice 25
      EXČR
      2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města 23
      FNC
      2015/07/12 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky 25
      EXČR
      2015/07/18 Karolín, O pohár obce Karolín 25
      EXČR
      2015/07/19 Lavičky, O pohár Lavičky 25
      EXČR
      2015/08/08 Semily, PKL Podmoklice 8
      PKL
      2015/08/08 Semily, PKL Podmoklice 14
      PKL
      2015/08/15 Borovice, Borovický pohár 1
      JL
      2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova 31
      FNC
      2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár 25
      EXČR
      2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov 25
      EXČR
      2015/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice 22
      EXČR
      2015/08/29 Velké Hamry, Velké Hamry 5
      FNC
      2015/08/30 Jaronice, 2 ročník soutěže o pohár SDH Jaronice 10
      EXČR
      2015/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice 10
      JL
      2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice 27
      FNC
      2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice 3
      FNC
      2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček 5
      JL
      2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL 24
      VČHL
      2015/09/20 Koštálov, O pohár 10
      JL
      2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár 30
      JL
      2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015 102
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře