Obrubce v roce 2016

Rok:

   Muži   Ženy
ID FireSport:   108791
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°26*49*N,15°03*59*E
PSČ:  294 03

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  Malá SkálaJN16,1616,3916,392019/09/22
2.  ChotěmiceTA16,5816,3116,582018/08/11
3.  BoroviceMB16,6016,5116,602017/08/26
4.  PšánkyHK16,3116,6416,642018/09/08
5.  PlumlovPV15,9916,6616,662019/07/06
6.  Letohrad - KunčiceUO16,7716,7616,772019/07/27
7.  Letohrad - KunčiceUO16,7716,7616,772019/07/27
8.  ZderazCR16,8016,6616,802019/06/15
9.  Benešov u SemilSM16,8016,5916,802019/09/21
10.  Letohrad - KunčiceUO16,8816,8116,882017/07/22
11.  Letohrad - KunčiceUO16,8816,8116,882017/07/22
12.  SychrovMB16,9016,9116,912018/06/09
13.  MříčnáSM16,9216,7616,922018/05/26
14.  Stará ŘíšeJI16,9216,8716,922019/06/22
15.  OlšovecPR16,3216,9316,932019/07/14
16.  TrnovRK16,7216,9516,952019/06/08
17.  RadíkovPR16,9816,7916,982019/07/07
18.  Krásná VesMB16,4617,0317,032018/05/12
19.  ChvaloviceZN17,0416,8417,042016/06/11
20.  RoudniceHK17,0017,0717,072019/07/05
21.  Benešov u SemilSM16,7217,0817,082018/09/22
22.  BoroviceMB16,9517,1117,112019/07/20
23.  RoudniceHK17,1316,9617,132015/09/12
24.  KosmonosyMB16,6417,1317,132019/05/18
25.  PlumlovPV16,9017,1717,172017/07/08
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2016/07/30 Jeřmanice PKL 15,32 5 11
2016/06/11 Chvalovice EXČR 17,04 15 1
2016/07/02 Huť JL 17,20 5 11
2016/08/21 Benešov u Semil EXČR 17,24 10 6
2016/09/03 Jirkov JL 17,31 3 13
2016/09/24 Benešov u Semil JL 17,40 7 9
2016/07/16 Nalžovice BNL 17,55 3 21
2016/07/10 Kunčice EXČR 17,61 23 0
2016/07/17 Zahorčice EXČR 17,66 20 0
2016/07/23 Velké Hoštice EXČR 17,71 20 0
2016/06/12 Pasohlávky EXČR 17,71 18 0
2016/06/12 Pasohlávky BHL 17,71 18 0
2016/07/09 Plumlov EXČR 17,77 18 1
2016/05/21 Kosmonosy JL 17,82 8 8
2016/05/29 Libuň JL 17,90 5 11
2016/07/24 Olšovec EXČR 18,47 27 0
2016/09/17 Košťálov JL 18,64 11 5
2016/08/13 Borovice JL 19,00 11 5
2016/09/04 Dneboh JL 19,21 10 6
2016/05/28 Mříčná JL 20,03 13 3
2016/08/20 Radimovice EXČR 20,54 26 0
2016/05/14 Velké Hamry JL 22,98 10 6
2016/06/26 Radíkov EXČR 24,69 30 0
2016/08/07 Letohrad - Orlice EXČR NP 22 0
2016/08/07 Letohrad- Orlice VČHL NP 19 0
2016/05/07 Krásná Ves JL NP 18 0
2016/06/18 Sychrov JL NP 17 0
2016/06/25 Pustkovec EXČR MS 17 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


18. místo PKL 201310. místo PKL 201410. místo VČHL 20158. místo JL 20168. místo JL 20171. místo JL 20184. místo JL 20199. místo VČHL 2019

Benešovská hasičská liga

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 17,55 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 21 počet výsledků: 1x

Břeclavská hasičská liga

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 17,71 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Extraliga ČR

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 17,04 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 8 počet výsledků: 12x

Jizerská liga

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 17,20 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 77 počet výsledků: 12x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 15,32 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 11 počet výsledků: 1x

Východočeská hasičská liga

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2016/08/21Benešov u Semil, O pohár SDH Benešovhttps://youtu.be/xJinGD1RdAA

Pepa Adam
2016/07/30Jeřmanice, Jeřmanická álejhttps://youtu.be/zvLDsLZHclM

Pepa Adam
2016/07/24Olšovec, Extraliga ČR v PÚhttps://youtu.be/DTU381pHt3s

Dalibor Velčovský
2016/07/23Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚhttps://youtu.be/Md6zQ9YKU1A

Dalibor Velčovský
2016/07/17Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčicehttps://youtu.be/Kc5BsqaGFkw

Honza Adamec
2016/07/16Nalžovice, O pohárhttps://youtu.be/v6YwP2xp544

Pepa Adam
2016/07/10Kunčice, Kunčický pohárhttps://youtu.be/pBfaYHNPLtc

Pepa Adam
2016/07/02Huť, Pohár sklářské hutěhttps://youtu.be/oWxjmwXOO6s

Pepa Adam
2016/06/26Radíkov, O pohár SDH Radíkovhttps://youtu.be/ie2Okz6P1tc

Dalibor Velčovský
2016/06/18Sychrov, Káčovský pohárhttps://youtu.be/E4mxKhEWHV4

Michal Kuntoš
2016/06/12Pasohlávky, Extraliga ČRhttps://youtu.be/JM7AfKBVk0I

Pepa Adam
2016/06/11Chvalovice, Extraliga ČR v PÚhttps://youtu.be/Gmk2KjEXn4k

Pepa Adam
2016/05/29Libuň, O pohár starostky obcehttps://youtu.be/zA0V5JZWd_s

Jan Klimo
2016/05/28Mříčná, Mříčenský pohárhttps://youtu.be/j_F-ccrtKYs

Jan Klimo
2016/05/21Kosmonosy, Memoriál Josefa Rysehttps://youtu.be/DmK_hccNYjw

Jan Klimo
2016/05/14Velké Hamry, Hamrovský pohárhttps://youtu.be/Rv8HHlfVmuE

Jan Klimo
2016/05/07Krásná Ves, Krásnoveský pohárhttps://youtu.be/iks_WIV532Q

Jan Klimo
2016/05/07Krásná Ves, Krásnoveský pohárhttps://youtu.be/ZGR69Y2BhCY

Jan Macoun
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Extraliga-Chválovice-Pasohlávky -Sestřih https://www.youtube.com/watch?v=vaW00CG5YwA
2016/07/05
JL
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2016

    Kdy Kde St.č. Liga
    2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 14
    JL
    2016/05/14 Velké Hamry, Hamrovský pohár 8
    JL
    2016/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 15
    JL
    2016/05/28 Mříčná, Mříčenský pohár 29
    JL
    2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce 15
    JL
    2016/06/11 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ 27
    EXČR
    2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ 27
    EXČR
    2016/06/18 Sychrov, Káčovský pohár 16
    JL
    2016/06/25 Pustkovec, Putovní pohár Městského obvodu Pustkovec 27
    EXČR
    2016/06/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov 27
    EXČR
    2016/07/02 Huť, Pohár sklářské hutě 8
    JL
    2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ 27
    EXČR
    2016/07/10 Kunčice, Kunčický pohár 27
    EXČR
    2016/07/16 Jaronice - Zrušeno!, O pohár SDH Jaronice 27
    EXČR
    2016/07/17 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice 26
    EXČR
    2016/07/23 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ 27
    EXČR
    2016/07/24 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ 27
    EXČR
    2016/08/06 Karolín, O pohár obce Karolín 27
    EXČR
    2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár 25
    EXČR
    2016/08/13 Borovice, Borovický pohár 7
    JL
    2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár 27
    EXČR
    2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov 27
    EXČR
    2016/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice 10
    JL
    2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček 10
    JL
    2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár 6
    JL
    2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár 6
    JL
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře