Krásná Ves v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy  Dorostenci  Profi
ID FireSport:   73679
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°25*33*N,14°47*34*E
PSČ:  294 25

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  ChotěmiceTA17,1716,7117,172017/08/12
2.  Krásná VesMB16,7817,2017,202017/07/15
3.  Velké HamryJN16,6817,2217,222018/06/17
4.  Stará ŘíšeJI17,2117,3717,372019/06/22
5.  ZahorčiceST17,4117,3517,412017/08/13
6.  MříčnáSM17,3817,5517,552017/05/27
7.  MyštěvesHK17,4917,5717,572018/09/02
8.  DnebohMB17,6817,1917,682017/09/03
9.  BoroviceMB17,4717,9817,982019/07/20
10.  SychrovMB18,0417,3818,042017/06/24
11.  Letohrad - KunčiceUO17,8318,1118,112018/07/29
12.  KosmonosyMB18,1217,6918,122019/05/18
13.  LibuňJC17,9118,1618,162019/05/26
14.  Velké HamryJN17,9418,1718,172017/05/13
15.  MříčnáSM18,1917,6918,192018/05/26
16.  Letohrad - OrliceUO17,2218,2418,242019/07/28
17.  BoroviceMB17,8618,2418,242018/09/15
18.  KosmonosyMB17,8018,2718,272017/05/20
19.  SychrovMB18,0518,3218,322016/06/18
20.  Benešov u SemilSM18,3717,9718,372016/08/21
21.  KrasoniceJI18,0518,6218,622019/06/23
22.  DnebohMB18,6517,9318,652019/08/18
23.  RadimoviceLI18,9318,6118,932018/05/20
24.  KošťálovSM18,9518,1818,952016/09/17
25.  JirkovJN18,7018,9918,992017/09/02
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/05/11 Krásná Ves FNC 15,51 1 15
2019/06/08 Velké Hamry FNC 15,69 4 12
2019/05/18 Škodějov FNC 15,91 1 15
2019/08/24 Kosořice - finále FNC 16,13 7 9
2019/06/15 Frýdštejn FNC 16,34 6 10
2019/06/22 Stará Říše EXČR 17,37 16 0
2019/07/20 Borovice JL 17,98 13 3
2019/08/10 Dalešice FNC 18,05 5 11
2019/05/18 Kosmonosy JL 18,12 9 7
2019/05/26 Libuň JL 18,16 5 11
2019/07/28 Letohrad - Orlice EXČR 18,24 16 0
2019/06/23 Krasonice EXČR 18,62 21 0
2019/08/18 Dneboh JL 18,65 8 8
2019/06/08 Sychrov JL 19,05 13 3
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem FNC 19,11 15 1
2019/07/27 Letohrad - Kunčice EXČR 20,47 28 0
2019/06/29 Dubenec JL 21,05 18 0
2019/05/19 Radimovice JL 21,98 15 1
2019/05/25 Mříčná JL 22,26 17 0
2019/05/12 Velké Hamry JL NP 19 0
2019/08/17 Roudný FNC NP 19 0
2019/08/17 Jirkov JL NP 18 0
2019/05/11 Krásná Ves JL NP 18 0
2019/07/06 Raspenava FNC NP 17 0
2019/06/01 Jeřmanice FNC NP 16 0
B 2019/08/24 Kosořice - finále FNC 16,60 9 7
B 2019/06/01 Jeřmanice FNC 16,81 8 8
B 2019/05/11 Krásná Ves FNC 17,00 5 11
B 2019/06/08 Velké Hamry FNC 17,87 6 10
B 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem FNC 18,28 10 6
B 2019/07/06 Raspenava FNC 18,41 10 6
B 2019/05/18 Škodějov FNC 19,83 7 9
B 2019/08/17 Roudný FNC 27,38 15 1
B 2019/06/15 Frýdštejn FNC NP 17 0
B 2019/08/10 Dalešice FNC NP 12 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


7. místo FNC 201313. místo JL 201313. místo FNC 201419. místo JL 20145. místo FNC 201512. místo JL 201518. místo JL 20161. místo FNC 20169. místo JL 20171. místo FNC 201710. místo FNC 201817. místo JL 20186. místo FNC 20198. místo FNC 201916. místo JL 2019

Extraliga ČR

Tým: Krásná Ves , nejlepěí čas: 17,37 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 4x

Fire night cup

Tým: Krásná Ves , nejlepěí čas: 15,51 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 52 počet výsledků: 4x

Fire night cup

Tým: Krásná Ves , nejlepěí čas: 16,13 Útok,sklopka 2xB široké, body: 21 počet výsledků: 6x

Jizerská liga

Tým: Krásná Ves , nejlepěí čas: 17,98 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 33 počet výsledků: 11x

Fire night cup

Tým: Krásná Ves B, nejlepěí čas: 16,60 Útok,sklopka 2xB široké, body: 28 počet výsledků: 6x

Fire night cup

Tým: Krásná Ves B, nejlepěí čas: 17,00 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 30 počet výsledků: 4x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/12 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Krásná Ves http://www.sdhkrasnaves.estranky.cz/
2019/02/28
JL
Krásná Ves https://www.facebook.com/SDH-Kr%C3%A1sn%C3%A1-Ves-151478558234045/?fref=ts
2018/02/28
FNC
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

    Kdy Kde St.č. Liga
    2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 29
    JL
    2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves 1
    FNC
    2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves 5
    FNC
    2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 16
    JL
    2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 30
    JL
    2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 18
    JL
    2019/05/18 Škodějov, Škodějov 8
    FNC
    2019/05/18 Škodějov, Škodějov 21
    FNC
    2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 20
    JL
    2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 5
    JL
    2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 10
    JL
    2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice 6
    FNC
    2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice 10
    FNC
    2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 7
    JL
    2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry 9
    FNC
    2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry 13
    FNC
    2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn 1
    FNC
    2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn 6
    FNC
    2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem 7
    FNC
    2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem 10
    FNC
    2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ 35
    EXČR
    2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 30
    EXČR
    2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL 24
    VČHL
    2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 7
    JL
    2019/07/06 Raspenava, Raspenava 1
    FNC
    2019/07/06 Raspenava, Raspenava 5
    FNC
    2019/07/20 Borovice, Borovický pohár 19
    JL
    2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 30
    EXČR
    2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 46
    EXČR
    2019/08/10 Dalešice, Dalešice 3
    FNC
    2019/08/10 Dalešice, Dalešice 7
    FNC
    2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice 22
    JL
    2019/08/17 Roudný, Roudný 2
    FNC
    2019/08/17 Roudný, Roudný 5
    FNC
    2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček 21
    JL
    2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 19
    EXČR
    2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále 8
    FNC
    2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále 9
    FNC
    2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě 18
    JL
    2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár 21
    JL
    2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže 16
    -
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře