Břehy v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy  Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Dorostenci  Profi
ID FireSport:   195006
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°33*45*N,15°04*08*E
PSČ:  294 11

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  SychrovMB18,0617,4618,062019/06/08
2.  KošťálovSM18,3418,3818,382018/09/16
3.  BoroviceMB18,5118,4318,512018/09/15
4.  KosmonosyMB18,3418,5518,552019/05/18
5.  Benešov u SemilSM18,3218,5718,572018/09/22
6.  MyštěvesHK18,8818,7018,882018/09/02
7.  RadimoviceLI18,7019,2419,242019/05/19
8.  DubenecTU19,2718,8419,272019/06/29
9.  Krásná VesMB19,3319,4019,402019/05/11
10.  SychrovMB19,9619,4719,962014/06/29
11.  LibuňJC20,5219,2120,522019/05/26
12.  SychrovMB18,8420,8820,882018/06/09
13.  RadimoviceLI19,6421,1521,152014/08/23
14.  KošťálovSM21,2820,4921,282017/09/16
15.  DnebohMB--29,672014/09/07
16.  HuťJN31,4832,2132,212018/08/18
17.  DnebohMBNPNPNP2016/09/04
18.  Velké HamryJNNP20,32NP2019/05/12
19.  RadimoviceLINPNPNP2017/08/19
20.  BoroviceMBNPNPNP2017/08/26
21.  DnebohMBNPNPNP2017/09/03
22.  DnebohMBNPNPNP2018/08/19
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem FNC 15,80 4 12
2019/06/08 Sychrov JL 18,06 11 5
2019/05/18 Kosmonosy JL 18,55 12 4
2019/05/19 Radimovice JL 19,24 11 5
2019/06/29 Dubenec JL 19,27 16 0
2019/05/11 Krásná Ves JL 19,40 8 8
2019/05/26 Libuň JL 20,52 15 1
2019/05/18 Cetenov PKL 24,96 16 0
2019/05/12 Velké Hamry JL NP 19 0
2019/07/06 Raspenava FNC NP 17 0
A 2019/06/08 Příšovice PKL 15,47 6 10
A 2019/06/09 Košťálov PKL 15,75 8 8
A 2019/07/20 Podmoklice PKL 17,94 17 3
A 2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště BP 42,35 14 2
B 2019/06/08 Příšovice PKL 17,01 13 3
B 2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště BP 55,10 18 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


20. místo BP 201620. místo PKL 201819. místo JL 201816. místo BP 201813. místo PKL 201918. místo BP 201917. místo FNC 201917. místo JL 2019

Fire night cup

Tým: Břehy , nejlepěí čas: 15,80 Útok,sklopka 2xB široké, body: 12 počet výsledků: 2x

Jizerská liga

Tým: Břehy , nejlepěí čas: 18,06 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 23 počet výsledků: 7x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Břehy , nejlepěí čas: 24,96 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Boleslavsky pohar

Tým: Břehy A, nejlepěí čas: 42,35 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 2 počet výsledků: 1x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Břehy A, nejlepěí čas: 15,47 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 21 počet výsledků: 3x

Boleslavsky pohar

Tým: Břehy B, nejlepěí čas: 55,10 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Břehy B, nejlepěí čas: 17,01 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 3 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště, Dlouholhotecký pohár, 3B - nástřikové terče 4
      BP
      2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště, Dlouholhotecký pohár, 3B - nástřikové terče 15
      BP
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 5
      JL
      2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 5
      JL
      2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 9
      JL
      2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 6
      JL
      2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 7
      JL
      2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 6
      JL
      2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem 15
      FNC
      2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 4
      JL
      2019/07/06 Raspenava, Raspenava 25
      FNC
      2019/07/20 Borovice, Borovický pohár 6
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře