Havlovice 2014 - 11. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Havlovice
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 06. 09. 2014 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 24. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 05. 09. 2014 23:59
Začátek tipování:  06. 09. 2014 20:00
Konec hlasování: 06. 09. 2014 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-havlovice-2014-09-06-4462.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrobice PAjan pleskot
22Podůlší BéčkoJCJan Strnad
34Čeperka PAMichal Tydrych
45Pšánky AHKVáclav Zubr
56Horní Radechová BNAHonza Pajer
67Libuň JCMartina Panožková
78Tuř JCOndřej Bajer
89Havlovice TUHonza Pajer
910Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
1011Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1112Letohrad - Kunčice BUORomana Motlová
1213Bašnice JCOndřej Bajer
1314Červený Kostelec NATomáš Karásek
1415Roudnice HKPatrik Novák
1516Velký Třebešov NAHonza Pajer
1617Pšánky BHKVáclav Zubr
1718Bříšťany JCRadovan Bludský
1820Rokytno PAZbyněk Richter
1921Myštěves HKVeronika Borůvková
2025Trnov RKLukáš Žid
2148Bystřec AUOHonzin Matějka
2249Letohrad - Orlice UOHonzin Matějka
2350Letohrad - Kunčice CUOHonzin Matějka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice UOTereza
23Myštěves HKOlíf Pánková
34Dolní Přím HKSimona Pavlíková
45Libuň JCHana Jarolímková
56Vitiněves JCMartina Panožková
67Roudnice HKPatrik Novák
724Libňatov TUTereza Térová
825Letohrad - Orlice UORomana Motlová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO16,8116,8316,832013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK16,7816,8716,872014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO16,8216,9716,972015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,4816,9716,972015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC16,7017,1617,162013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vitiněves JC17,6116,6017,612014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Orlice UO16,8317,8117,812014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice UO17,9216,8717,922013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myštěves HK17,0217,9417,942015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libuň JC17,7518,1118,112015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vitiněves JC18,1817,7418,182013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice UO18,2016,2618,202014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Přím HK18,2617,7118,262014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myštěves HK18,3116,7418,312013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libňatov TU18,4817,5418,482015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Přím HK18,7518,7118,752015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libňatov TU18,8017,7818,802013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roudnice HK19,0619,7319,732015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Přím HK19,1819,7719,772013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Roudnice HK20,7018,2720,702014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libuň JC23,9023,6523,902014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libňatov TU36,9617,8036,962014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice UONPNPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Havlovice, Sportovní areál, 10.kolo Východočeské hasičské ligy
VČHL
2014/09/06 Havlovice, 11. kolo VČHL
VČHL
2015/09/05 Havlovice, 7. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže