Český Rudolec 2017 - XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 02. 12. 2017 09:00
Kontakt:   Huml Ondřej
Telefon:  607184413

Začátek rezervace: 15. 10. 2017 18:00
Konec rezervace: 19. 11. 2017 18:00
Začátek tipování:  02. 12. 2017 20:00
Konec hlasování: 02. 12. 2017 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec-385680918592/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

si Vás dovoluje pozvat na

XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Termín konání: 2. prosince 2017

Místo konání: náves u kulturního domu

Příjezd do 9:00 hod.
Zahájení v 9:30 hod.
Muži/Ženy 2B

 


Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva, která se zarezervují na firesport.cz a odešlou startovné do neděle 19. 11. 2017 na níže uvedené č. ú.
!!!Startovné: 500,-Kč (200,-Kč se bude vracet na místě v hotovosti) za jeden registrovaný tým poslat nejpozději do neděle 19. 11. 2017 na účet 276723461/0300. Do poznámky pro příjemce uveďte: název týmu, muži/ženy a kontaktní tel. číslo na které vám formou sms potvrdíme přijetí platby. Př: (SDH Český Rudolec – muži tel 123456789) Týmy, které do 19. 11. 2017 nezaplatí startovné, budou automaticky ze startovní listiny vyškrtnuty. V případě neúčasti v soutěži celá částka propadá ve prospěch pořadatele.
Startovní listina je společná muži/ženy a omezena pro 110 soutěžních družstev. Po ukončení rezervace je startovní pořadí neměnné!

 

 

Sklopné terče, elektrická časomíra SDH Strmilov
Internetové přihlašování končí 19. 11. 2017
Pravidla dle PLPU
Možnost zapůjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
Doba přípravy na základně 3 min.
Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí 
Startuje se ze dvou základen + zkrácený náběh (7m)
Pro prvních pět družstev poháry v mužské i ženské kategorii, nejlepší proudař/ka
Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
Možnost převlečení družstev v teple a suchu 
Projekce ve vyhřátém kulturním domě 
Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě, kam jsou všichni srdečně zváni.

 

!!! Prvních 10 týmů mužů a 5 týmů žen z minulého ročníku má možnost volby startovního pořadí před zahájením oficiální rezervace!!!

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-9121.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kamenice nad Lipou mužiPEOndřej Huml
22Božejovice TAJiří Mácha
33Ústrašice ženyTAOndřej Huml
44Markvarec mužiJHOndřej Huml
55Radonín ženyTROndřej Huml
66Horní Meziříčko AJHOndřej Huml
77Hrdějovice ženyCBOndřej Huml
88Český Rudolec mužiJHOndřej Huml
99Roseč JHJan Šachl
1010Černín mužiZNOndřej Huml
1111Panské Dubenky JIPetr Volavka
1212Benešova Hora PTOndřej Carvan
1313Rohovka PEJan Štětka
1414Heřmaneč JHOndřej Huml
1515Chotěmice mužiTAOndřej Huml
1616Drunče mužiJHOndřej Huml
1717Žirovnice PEjakub
1818Police mužiTROndřej Huml
1919Horní Meziříčko BJHOndřej Huml
2020Strmilov JHOndřej Huml
2121Krotějov mužiTAOndřej Huml
2222Horní Pole JHVladimír Heide
2323Lodhéřov JHPetr Hronza
2424Ústrašice TAFrantišek Ježek
2525Dešná JHRadim Macků
2626Kostníky ženyTRAleš Coufal
2727Hodov TRSDH Hodov
2828Holašovice mužiCBDaniel Šmejkal
2929Nová Včelnice ženyJHOndřej Huml
3030Želetava mužiTROndřej Huml
3131Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
3232Milíčov JIFilip Pech
3333Zajíčkov ženyPEMichaela Hejdová
3434Kostníky TRDankaKa
3535Polště JHJirka Písař
3636Cizkrajov JHbohuslav brůžek
3737Plešovice CKAntonín Haniš
3838Kozmice TAJan Kopecký
3939Krasonice JILukáš Pivonka
4040Litovany mužiTROndřej Huml
4141Chotýčany CBOndřej Huml
4242Lanšperk UOpetr
4343Chotěmice ženyTAPatrik Baláž
4444Mladoňovice mužiTROndřej Huml
4545Kojatice TRAleš Šotkovský
4646Čechtín TRMarek Vaněk
4747Tučapy TAOndřej Huml
4848Višňová MužiJHOndřej Huml
4949Dolní Žďár ženyJHMichaela Nováková
5050Horní Němčice mužiJHMichaela Nováková
5151Rácovice TRMartin Puchnar
5252Lásenice ženyJHMichaela Nováková
5353Česká Bělá HBJan Semerád
5454Jakubov u Moravských Budějovic Ženy TRVendula Vejmelkova
5555Stříbřec B mužiJHLáďa Frantík
5656Horní Němčice ženyJHMichaela Nováková
5757Zdešov ženyJHNikola Vašková
5858Lesná ZNLuboš Svoboda
5959Chválkov ŽenyPEBarbora Michalová
6060Bechov MBOndřej Huml
6161Štítary mužiDOMiroslav Žáček
6262Slapy ATADavid Suchý
6363Želeč ATARadek
6464Zhoř u Tábora TAMartin
6565Zliv ACBJan Dvořák
6666Střížov AJIPetr Kabátek
6767Libkova Voda PEVena Drahný
6868Mysletice SuperSportJIFrantišek Vejmělek
6969Štítary ženyDOPetr Lešek
7070Lesná BZNOndřej Huml
7171Telč JIZdeněk Kubát
7272Střížov BJIPetr Kabátek
7373Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
7474Mysletice B týmJIFrantišek Vejmělek
7575Věž HBZdeněk Klement
7676Nová Ves JIEliška Nikodýmová
7777Střížov  ženyJIPetr Kabátek
7878Strachoňovice JIJiří Líčka
7979Lom TAHonza Dafčík
8080Slapy CTAOndřej Huml
8181Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
8282Prosetín mužiZROndřej Huml


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chotěmice TA16,7216,5416,722019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov sportTA16,7615,9716,762019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI16,8816,4316,882019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice AJI17,1416,5717,142019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Sedlatice AJI16,8017,4117,412016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  - Zdakarus-17,6517,3417,652019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bohdalín PE17,6717,0017,672016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Markvarec JH17,6916,9917,692019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH16,9817,7917,792019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dolní Němčice JH--17,812018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Český Rudolec JH--17,832018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sedlejov JI17,8117,8917,892019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sedlatice BJI17,9317,6517,932019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mysletice JI17,9317,7317,932019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mysletice JI17,8618,0118,012017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Heřmaneč JH18,2018,1818,202016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Heřmaneč JH17,8818,2718,272019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kamenice nad Lipou PE17,0518,2918,292016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dolní Němčice JH18,3217,8718,322019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Markvarec JH--18,332018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Žirovnice PE18,3518,1318,352017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mysletice JI--18,432018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Drunče JH18,4918,2118,492016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Český Rudolec JH18,6018,2018,602016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Strmilov JH18,7118,3818,712016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žirovnice PE18,2718,7218,722016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žirovnice PE--18,772018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nevcehle JI18,7717,6118,772016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Božejovice TA17,8518,7918,792019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krasonice JI18,8218,0718,822016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Strachoňovice JI18,7018,9218,922019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Cizkrajov JH--18,922018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Heřmaneč JH--19,012018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Libkova Voda PE--19,052018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Lásenice JH19,3619,2519,362019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Libkova Voda PE19,3619,3419,362016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Milíčov JI19,0419,3819,382019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Batelov JI18,4519,5419,542019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Batelov JI19,5817,8519,582016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Heřmaneč JH19,6418,6819,642017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Markvarec JH19,6619,4419,662017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Žirovnice PE17,7519,7719,772019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Božejovice TA19,8719,5719,872017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Skrýchov u Malšic TA17,3819,9719,972019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kaliště JI19,6920,2320,232017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rynárec PE20,1720,2820,282017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Sedlatice BJI--20,332018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Markvarec JH20,3818,3920,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Božejovice TA20,7019,6020,702016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bílý Kámen JI20,8720,8320,872016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Krahulčí JI20,9520,5820,952016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Kaliště JI--21,442018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Panské Dubenky JI21,2421,4621,462019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Rynárec PE--21,822018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Rynárec PE21,9819,0421,982019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Počátky PE--22,212018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bílý Kámen JI22,2121,3422,212017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Strachoňovice JI--23,072018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Střížov JI23,3217,3623,322016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Batelov JI17,7524,0224,022017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Strmilov JH--24,412018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Dolní Němčice BJH24,5916,6924,592016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Panské Dubenky JI--26,182018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Rohovka PE21,3227,0227,022017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Batelov JI--33,592018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kaliště JI40,3640,4140,412016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Rohovka PE21,2142,3842,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Strachoňovice JI56,3360,3760,372017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Kamenice nad Lipou PENPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Libkova Voda PENPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kamenice nad Lipou BPE--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Žďár BJHNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Milíčov JINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Choustník TANPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Strmilov JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Mysletice JINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Strmilov JHNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Počátky PENPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Sedlatice BJINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Sedlatice AJI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Libkova Voda PENPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Český Rudolec JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga