5. kolo Jizerské ligy 2014 v Libuni

Vydáno dne 22. 06. 2014 (4698 x přečteno)

Dnes 22. června 2014 se uskutečnilo již 5. kolo Jizerské ligy. Tentokrát jsme se sešli v Libuni.

O pohár starostky obce přijelo bojovat 24 týmů mužů a 12 družstev žen. Skvělé, nově zrekonstruované zázemí u hasičů v Libuni se těšilo výborné náladě, která se šířila od samotných mladých pořadatelů - soutěžního kolektivu Libuně žen a mužů...

V kategorii žen jasně zvítězila děvčata z Myštěvse. Fenomenální útok měl hodnotu 17,07 (LP Veronika Borůvková), jen těsně chybělo k výsledné "16". Myštěves si odvážela i nejrychlejší proudařku dne - Olíf Pánková PP 16,64. Krásné druhé místo získaly ženy z Chrášťan s časem 17,29 (LP Martina Pavlíčková), které se také těsně dotkly "16" - PP 16,92 Bára Škodová. Velmi pěkné bronzové medaile vybojovaly domácí hasičky z Libuně s časem 18,26 (PP Michaela Malá), LP 17,40 Denisa Pěničková.

Kategorii mužů vyhráli muži z Pšánek A s časem 17,36 (LP Jakub Doskočil), PP 17,30 Michal Dvořák. Velmi těsně druzí se umístili hasiči z Kosmonos s časem 17,38 (PP Petr Bárta). Jejich parádní útok měl na LP čas 16,99 - Václav Repš. Bronz brali muži z Bezděkova pod Třemšínem s výsledným časem 17,61 (PP Tomáš Daněk - Buřt :-) ). Nejrychlejším proudařem dne se stal Jakub Čermák z Bezděkova - LP 16,86.

Mezi oceněnými v obou kategoriích byli i trenéři jednotlivých týmů umístěných na prvních třech místech. Čekala na ně osmá medaile.