Video nebo foto odkaz

SDH Libuň ženy - Jizerská liga 2015

Více informací zde

Jizerská liga Libuň 2016

Více informací zde

Rebel Havlíčkobrodská Liga v požárním útoku

Více informací zde

Pozvánka na členskou schůzi

 Extraligy ČR v požárním útoku, která se uskuteční v neděli 9. dubna 2017 od 12:00 hod. v restauraci Sport - Šenk, Osvobození 4, Ostopovice

Zápis

Zápis z Valné hromady Sdružení Zčhl a ze schůze Rady Zčhl. Dne 5.3.2017 proběhla od 9:00 hod VH Sdružení Zčhl a současně s ní schůze Rady Zčhl v plzeňském hotelu Central.

Pravidla GPHO pro rok 2017

Pravidla GPHO na ročník 2017

Zápis ze schůze rady JOL 2017

Zápis ze schůze rady Jihlavské Open ligy a pořadatelů 5. 3. 2017

Pozvánka

Schůze Rady dětské ŠHL a pořadatelů soutěží ročníku 2017, se uskuteční 12.3. 2017 od 16.00 hod. v hospodě U Marťana v Dolanech. Hlavním tématem budou termíny soutěží a příprava ročníku 2017.

Pravidla Brdské ligy 2017

Platné znění pravidel Brdské ligy pro rok 2017.

Sbor dobrovolných hasičů Toužim

si Vás dovoluje pozvat na 24. ročník Halové pohárové soutěže mladých hasičů

Sledujte PRL také na facebooku!

Přerovská liga požárních útoků, to není jen portál firesport! Sledujte nás také na našem facebooku. Fotky, videa, komentáře a spousty dalších zajímavostí!

Valná hromada Sdružení Zčhl

Termín konání Valné hromady Sdružení Zčhl + schůze Rady Zčhl s datumem konání 5.března 2017 od 9:00 hod v salonku hotelu Central v Plzni. Přítomnost členů Sdružení Zčhl je nutná, z důvodu usnášeníschopnosti, neboť se budou konat volby na další tříleté období. 

Schůze rady Jihlavské Open ligy a pořadatelů 5. bř

Schůze proběhne v neděli 5. března 2017 v 13:00 v Jihlavě v pivovarské restauraci. Podrobnosti níže v příloze.

ONL 2017

Olomoucká noční liga (ONL) je seriál vybraných nočních soutěží v požárním útoku na Olomoucku, založený v roce 2017 zakládajícími Sbory dobrovolných hasičů, kterými jsou: SDH Měrotín, SDH Kožušany-Tážaly, SDH Ludéřov, SDH Troubelice a SDH Náměšť na Hané.

E-mail: olomoucka.nocni.liga@gmail.com

Facebook: facebook.com/olomouckanocniliga

Rezevace: onl.firesport.eu

 

Pravidla pro rok 2017 zde:

https://drive.google.com/file/d/0BzV3V2BOkRroeDExRlhJYjlZQXc/view

Výzva pro pořadatele soutěží 2017

Výzva pro všechny pořadatele soutěží, kteří mají zájem pořád soutěž v rámci Jihlavské OPEN ligy 2017. Pro letošní ročník je připraveno několik změn pravidel, které by měly snížit finanční nároky na pořadatele ze strany ligy. Podrobnosti naleznete v příloze.

Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
13.05. Velké HamryJN
20.05. KosmonosyMB
27.05. MříčnáSM
28.05. LibuňJC
10.06. HuťJN
24.06. SychrovMB
15.07. Krásná VesMB
26.08. BoroviceMB
02.09. JirkovJN
03.09. DnebohMB
16.09. KošťálovSM
23.09. Benešov u SemilSM

Kdy Kde byla Okr.
24. 09. VýsledkyBenešov u SemilSM
17. 09. VýsledkyKošťálovSM
04. 09. VýsledkyDnebohMB
03. 09. VýsledkyJirkovJN
13. 08. VýsledkyBoroviceMB
02. 07. VýsledkyHuťJN
18. 06. VýsledkySychrovMB
29. 05. VýsledkyLibuňJC
28. 05. VýsledkyMříčnáSM
21. 05. VýsledkyKosmonosyMB
14. 05. VýsledkyVelké HamryJN
07. 05. VýsledkyKrásná VesMB
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

Výsledky ligy 2016

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Jablonec nad Jizerou SM142
2 Jinolice RenmotorJC137
3 Chrášťany LT124
4 Pšánky HK109
5 Dneboh MB99
6 Zlatá Olešnice JN81
7 Podůlší BéčkoJC79
8 Obrubce MB77
- Kosmonosy MB77
10 Dobšín KameniceMB72
11 Veselá MB61
12 Jirkov JN52
13 Košťálov SM50
14 Jílové u Držkova JN41
15 Malá Skála JN38
16 Tatobity SM37
17 Sychrov MB36
18 Krásná Ves MB31
19 Benešov u Semil SM26
20 Bezděkov pod Třemšínem PB17
21 Mříčná SM15
22 Jimlín LN8
- Karlinky LI8
24 Myštěves HK7
25 Jirkov BJN6
26 Příchovice JN5
27 Loukov MB4
- Velké Hamry JN4
29 Jeřmanice LI1

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Benešov u Semil SM105
2 Libuň JC69
3 Košťálov SM67
4 Borovice MB65
5 Krásná Ves MB59
6 Malá Skála BéčkoJN53
7 Jablonec nad Jizerou SM43
8 Obrubce MB37
9 Bratříkov JN33
10 Myštěves HK21
11 Sychrov MB18
12 Chrášťany LT16
- Huť JN16
14 Touchovice LN11
- Jeřmanice LI11
16 Letohrad OrliceUO10
17 Břehy MB9
18 Vitiněves JC7
19 Radimovice LI4
- Loukov MB4
21 Smržovka JN3
Poř. Družstvo Okr.Cel.

Nejlepší časy ligy 2016

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Jablonec nad Jizerou SM 16,22
2 Jinolice RenmotorJC 16,23
3 Chrášťany LT 16,66
4 Pšánky HK 16,92
5 Zlatá Olešnice JN 17,06
6 Dneboh MB 17,07
7 Obrubce MB 17,20
8 Bezděkov pod Třemšínem PB 17,20
9 Kosmonosy MB 17,24
10 Dobšín KameniceMB 17,32
11 Podůlší BéčkoJC 17,46
12 Jimlín LN 17,61
13 Tatobity SM 17,71
14 Sychrov MB 17,79
15 Veselá MB 17,86
16 Jílové u Držkova JN 17,88
17 Jirkov JN 17,91
18 Malá Skála JN 18,08
19 Košťálov SM 18,21
20 Benešov u Semil SM 18,31
21 Krásná Ves MB 18,32
22 Jirkov BJN 18,93
23 Karlinky LI 19,16
24 Loukov MB 19,22
25 Mříčná SM 19,28
26 Myštěves HK 19,77
27 Velké Hamry JN 19,97
28 Jeřmanice LI 21,37
29 Příchovice JN 23,87

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Košťálov SM 16,28
2 Chrášťany LT 16,69
3 Benešov u Semil SM 16,90
4 Libuň JC 16,96
5 Borovice MB 16,96
6 Jablonec nad Jizerou SM 17,00
7 Krásná Ves MB 17,07
8 Obrubce MB 17,23
9 Myštěves HK 17,26
10 Malá Skála BéčkoJN 17,28
11 Letohrad OrliceUO 17,38
12 Bratříkov JN 17,61
13 Touchovice LN 17,77
14 Sychrov MB 17,91
15 Vitiněves JC 18,06
16 Břehy MB 18,40
17 Huť JN 18,64
18 Jeřmanice LI 18,65
19 Radimovice LI 19,30
20 Smržovka JN 22,16
21 Loukov MB 22,46
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky Extraliga-Chválovice-Pasohlávky -SestřihJL
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Jílové u Držkova17,88 JL
 Jílové u Držkova19,02 JL
 Obrubce17,20 JL
 Zlatá Olešnice19,77 JL
 Tatobity17,71 JL
 Sychrov18,45 JL
 Sychrov19,28 JL
 Pšánky17,49 JL
 Podůlší18,55 JL
 Obrubce23,34 JL
 ObrubceNP JL
 Mříčná21,09 JL
 Malá Skála19,04 JL
 Malá Skála20,49 JL
 Libuň18,11 JL
 Krásná Ves17,32 JL
 Krásná Ves18,32 JL
 Košťálov17,36 JL
 Košťálov18,72 JL
 Kosmonosy20,61 JL
 Jirkov18,94 JL
 Jinolice19,14 JL
 Jílové u DržkovaNP JL
 Jeřmanice18,65 JL
 Jablonec nad JizerouNP JL
 Jablonec nad Jizerou17,57 JL
 Dobšín17,74 JL
 Bratříkov17,61 JL
 Chrášťany17,23 JL
 DnebohNP JL
 Borovice17,16 JL
 Benešov u Semil16,98 JL
 Benešov u Semil18,45 JL
 Benešov u Semil17,67 JL
 Bezděkov pod Třemšínem20,12 JL
 Břehy19,53 JL
 Dobšín24,41 JL
 Huť25,04 JL
 Jablonec nad Jizerou17,96 JL
 Jinolice16,94 JL
 Kosmonosy17,60 JL
 Košťálov19,74 JL
 Libuň17,89 JL
 Myštěves21,19 JL
 Myštěves18,27 JL
 Obrubce17,90 JL
 Obrubce31,49 JL
 Sychrov20,83 JL
 Vitiněves18,06 JL
 Dobšín17,32 JL
Kdo Čas * Liga